Dyqanet e luleve, sherbimet e dhuratave e blerje ne Durres

Restorant
Bar Restorant Arvi
Bar-Restorant Arvi eshte nje nga lokalet me te bukur e me cilesor ne qytetin e Durresit ne rrugen e curilave, me mundesi per te shijuar pamje te mbrekullushme te bregdetit Adriatik.
Mbi te gjitha nje guzhine Italiane me prodhime te fresketa e cilesi te larte gatimi.
Paguaji dikujt nje dreke apo darke tek Bar-Restorant Arvi »
 

Torta
Torta ne Durres
Ne dergojme torta ne Durres nga pasticerite me te mira te qytetit.

Mesazhin tuaj ne do ta shkruajme ne nje kartoline te posacme qe do te dorezohet bashke me torten.
Kliko per te porositur »

 

Lule ne Durres Kavaje Shijak
Lule
Lule ne Durres Kavaje Shijak
Porosisni lule per te dashurit tuaj ne Durres, ne do tja cojme surprize ne dere.
Ne dergojme lule ne qytetin e Durresit, Kavajes dhe Shijak.
Dergo nje buqete me lule te dashurve ne Durres, Kavaje dhe Shijak »

 

 

Lexoni qindra pershtypje nga klientet »