Ide dhuratash per meshkuj

Thuhet se gjerat materiale nuk jane aq te rendesishme, por ne raste te vecanta te perfshihesh dhe ti kenaqesh njerezit e dashur eshte gjithcka.
Ne te dhurata.com ne Shqiperi perpiqemi ta bejme kete per ju, qe prej vitit 2006.
Larg apo afer qofshi ne jemi "dora juaj e padukshme" qe dergon dhuraten tek te dashurit tuaj.
Per meshkujt eshte e veshtire te zgjedhesh, sepse pjesa me e madhe e tyre i duan dhuratat praktike e funksionale.

Ketu keni disa propozime interesante nga site jone.
Befasoni me dicka kreative, por qe i pergjigjet personalitetit te tij me nje dhurate te personalizuar.
Per ata te cilet shijojne jeten dhe veren e mire tashme e keni nje mundesi, nje shishe vere cilesore eshte zgjedhja ideale.
Nje shume dhurate (Gift Card) ne restorant per nje dreke apo darke relaksuese pas nje dite te lodhshme pune eshte nje dhurate mjaft mbreselense.
Per ata qe vleresojne momentet e kaluara se bashku, dhurata e nje shporte me pije, fruta te thata, djath cilesor etj do te ishte nje dhurate ideale per te mbledhur rreth kesaj shporte miqte e mire.

Per me shume sygjerime per dhurata per meshkuj ju lutemi klikoni ne linket me poshte.


Nicolas Feuillate - ide e sigurt dhurate per meshkuj


Cdo djalosh i rritur apo burre ne moshe do ta pelqeje kete dhurate.

Kjo shampanje eshte Nr 1 ne France dhe Nr 3 ne bote.
Me arome te lehte lulesh dhe frutash te bardha si molle dhe dardhe.
Ndihet ne gjuhe pak e thate dhe cremoze.
E perkryer per aperitiv.

Cmimi origjinal
4,900 Leke

Sasia
 

Shume ide te tjera