Ide dhuratash per dasma

Dashurite e medha kurorezohen me martese, dhe me pas sic e do tradita kemi dasem, ku ne shkojme te veshur bukur e me buze ne gaz.
Por per ju miq qe nuk mund te jeni pjese e kesaj ceremonie per shkak te largesise, ne ju ofrojme disa zgjidhje.

Me poshte jane disa nga dhuratat qe mund te dergoni per ciftin ne cdo cep te Shqiperise.
Kompozimet me lule dhe dedikim. Ne mund te krijojme kompozime me lule me inicialet e dhenderit dhe nuses. Kur kompozimi te hyje ne salle, ju sigurojme qe e gjithe vemendja do jete tek dhurata juaj.
Vere e personalizuar me urim. Ne logon e veres ne do te shkruajme bukur urimin per ciftin e lumtur.
Karte dhurate SPA per cifte. Per te shplodhur ciftin nga lodhja i beni dhurate disa ore masazh dhe trajtim per fytyren.
Xhiro me helikopter. Dhurate qe do te mbahet gjate, po aq sa dhe dasma. Cifti do te shijoje bukurine e relievit Shqiptar ne lartesia.

Por shume dhurata te tjera, klikoni ne linket me meposhte.


Buqete me 24 trendafila te bardhe


E pershtatshme per shume raste dhe sigurisht me e mira ne ceremoni martese.

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje, kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
6,000 Leke

Sasia
 

Shume ide te tjera