Dergo dhurata te personalizuara ne Tirane Shqiperi

Dergesa me e pare: 30 shtator 2020 (E merkure)

Cmimet jane ekzaktesisht sa te dyqanit ne vend.
Me tutje ne shtojme pagesen per:
1- sherbimin online
2- sherbimin ne vend
 
Dhurata te Personalizuara
Dhurata te personalizuara me text apo figure.
Kjo lloj dhurate behet sipas kerkeses tende specifike dhe rastit tend unik.
Porosine duhet ta beni te pakten dy dite perpara dites se dergeses.

Jastek i personalizuar

Jastek i personalizuar

Bej nje kujtim te paharrueshem! Bej qe endrrat e personit i cili merr kete dhurate te jene sa me te bukura!
Na e dergoni foton qe doni te stampohet mbi jastek me email ose facebook, shoqeruar dhe me numrin e porosise.

Cdo preference te vecante ne lidhje me dhuraten mund ta shkruani me tutje kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine"

Cmimi origjinal
2,000 Leke
Permasa: 35 x 35 cm
Sasia
            
Jastek i personalizuar
Jastek i personalizuar
Cmimi origjinal
2,000 Leke
Permasa: 35 x 35 cm

Bluze e personalizuar

Bluze e personalizuar

Stampo nje kujtim te bukur, nje personazh, nje mbishkrim apo foton e njerezve te zemres.

Na e dergoni foton me email ose facebook.
Mos harroni te na dergoni dhe numrin e porosise.

Cdo preference te vecante ne lidhje me dhuraten mund ta shkruani me tutje kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine.

Cmimi origjinal
1,800 Leke
Sasia
            
Bluze e personalizuar
Bluze e personalizuar
Cmimi origjinal
1,800 Leke

Puzzle e personalizuar

Puzzle e personalizuar

Nje dhurate krejtesisht e vecante dhe surprizuese.
Puzzle (210 x 297 mm) e krijuar me foton qe ju deshironi.

Bejeni porosine dhe na dergoni foton me email ose facebook te pakten 48 ore perpara dites se dorezimit.

Cmimi origjinal
1,000 Leke
Sasia
            
Puzzle e personalizuar
Puzzle e personalizuar
Cmimi origjinal
1,000 Leke

Filxhan magjik

Filxhan magjik

Ne filxhanin magjik ju mund te shkruani nje mbishkrim i cili shfaqet ne anen e jashtme te filxhanit.
Mbishkrimi mbulohet me nje lloj materjali i cili e ben te dukshem vetem pasi filxhani mbushet.

Tekstin e deshiruar na e shkruani tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do tju shfaqen me tutje.
Ju lutem bejeni porosine te pakten 48 ore para.

Cmimi origjinal
1,500 Leke
Sasia
            
Filxhan magjik
Filxhan magjik
Cmimi origjinal
1,500 Leke

Filxhan i personalizuar

Filxhan i personalizuar

Ju mund te na e dergoni foton qe doni te stampohet mbi filxhan email ose facebook shoqeruar me numrin e porosise.

Cdo preference te vecante ne lidhje me dhuraten mund ta shkruani tek seksioni "Udhezime te vecanta per porosine" qe do tju shfaqen me tutje.

Cmimi origjinal
1,180 Leke
Sasia
            
Filxhan i personalizuar
Filxhan i personalizuar
Cmimi origjinal
1,180 Leke

Bluze me 2 stampa

Bluze me 2 stampaCmimi origjinal
2,200 Leke
Sasia
            
Bluze me 2 stampa
Bluze me 2 stampa
Cmimi origjinal
2,200 Leke

Glob me dedikim

Glob me dedikim

Globi ka bazament druri dhe mat kohen dhe lageshtine.
Ne pllaken metalike (4x4cm) ne do te gdhendim shkrimin qe ju deshironi.

Kujdes:
Porosine duhet ta beni te pakten 48 ore perpara.

Tekstin na e shkruani tek "Udhezimet e Vecanta" te porosise qe do shfaqen me tutje.

Cmimi origjinal
5,000 Leke
Sasia
            
Glob me dedikim
Glob me dedikim
Cmimi origjinal
5,000 Leke

Libri Receta pa Komb nga Saimir A. Lolja

Libri Receta pa Komb nga Saimir A. Lolja

Saimir A. Lolja, Receta pa Komb: Lufta e sllavo-komunistėve pėr “ēlirim” ishte njė luftim pėr ripushtim....prej marrėveshjes Entente Anglo-Sovjetike, Sh. B. Helga's Secrets, Tiranė, 2018.

RECETA PA KOMB hedh dritė nga njė kėnd i panjohur mbi njė konspiracion shekullor qė para krijimit tė shtetit shqiptar. Mendja e lexuesit pikturon kur gishtat prekin faqet me pėrgjigjet e pyetjeve Ēfar, Kur, Ku, Kush, Pse e Si.
Ēdokush do pėlqente t’i notonte mendimi nė ujra tė freskta e jo tė ndenjura.
Ēdokush do pėlqente t’i jepte mendjes krahė pėr t’u ngjitur lart e mė lart.
Ēdokush do pėlqente t’i ndriēonte mendja thellė e me thellė.
Ēdokush do pėlqente tė bėnte njė dhuratė tė tillė qė nuk do ia harronin.

Cmimi origjinal
1,260 Leke
Sasia
            

Stilolaps i personalizuar

Stilolaps i personalizuar


Stilolaps i personalizuar me shkrimin qe ju deshironi.
Dhurate ideale per femije dhe te rritur.

Porosine duhet ta beni te pakten 48 ore perpara.

Tekstin na e shkruani tek "Udhezimet e Vecanta" te porosise qe do shfaqen me tutje.Cmimi origjinal
2,400 Leke
Sasia
            
Stilolaps i personalizuar
Stilolaps i personalizuar
Cmimi origjinal
2,400 Leke

Dhurate mirenjohjeje

Dhurate mirenjohjeje

Produkti eshte target mirenjohjeje.
Punimi eshte gdhendje ne flete metalike.

Tekstin qe deshironi na e shkruani tek "Udhezimet e Vecanta" te porosise qe do shfaqen me tutje.
Kujdes: Porosine duhet ta beni te pakten 48 ore perpara.

Cmimi origjinal
5,000 Leke
Sasia
            
Dhurate mirenjohjeje
Dhurate mirenjohjeje
Cmimi origjinal
5,000 Leke

Pllake guri e sublimuar

Pllake guri e sublimuar

Produkti eshte pllake guri. permasat. 
Realizimi eshte me tekniken e sublimit. 

Permasat 30cm x 30cm.
Ju mund te na e dergoni foton qe doni te stampohet mbi filxhan email ose facebook shoqeruar me numrin e porosise.

Kujdes:
Porosine duhet ta beni te pakten 48 ore perparaCmimi origjinal
3,000 Leke

Sasia
            
Pllake guri e sublimuar
Pllake guri e sublimuar
Cmimi origjinal
3,000 Leke

Tullumbac numer

Tullumbac numer

Personalizo dhuraten tende duke derguar kete tullumbac.
Tullumbaci eshte i mbushur me helium, qendron lart ne ajer dhe ka lartesi 1m.


Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrin qe deshironi.

Cmimi origjinal
1,600 Leke
Sasia
            
Tullumbac numer
Tullumbac numer
Cmimi origjinal
1,600 Leke

Tullumbaca me numra

Tullumbaca me numra

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
3,200 Leke
Sasia
            
Tullumbaca me numra
Tullumbaca me numra
Cmimi origjinal
3,200 Leke

Tullumbac me pika

Tullumbac me pika

Tullumbac me pika te bardha, i fryre me helium.

Cmimi origjinal
180 Leke
Sasia
            
Tullumbac me pika
Tullumbac me pika
Cmimi origjinal
180 Leke

6 tullumbaca me pika

6 tullumbaca me pika

Tullumbaca te ndryshem me pika te bardhe, te fryra me helium.

Cmimi origjinal
1,080 Leke
Sasia
            
6 tullumbaca me pika
6 tullumbaca me pika
Cmimi origjinal
1,080 Leke

Tullumbac Gold

Tullumbac Gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar kete tullumbac.
Tullumbaci eshte i mbushur me helium, qendron lart ne ajer dhe ka lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrin qe deshironi.

Cmimi origjinal
1,600 Leke
Sasia
            
Tullumbac Gold
Tullumbac Gold
Cmimi origjinal
1,600 Leke

Tullumbaca Gold

Tullumbaca Gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
3,200 Leke
Sasia
            
Tullumbaca Gold
Tullumbaca Gold
Cmimi origjinal
3,200 Leke

10 Tullumbaca te kromuar

10 Tullumbaca te kromuar

Trendi i fundit i tullumbacave, kane efektin pasqyre dhe terheqin gjithe vemendjen e duhur.
Dhurate impresionuese per kedo qe e merr.

Cmimi origjinal
2,000 Leke
Sasia
            
10 Tullumbaca te kromuar
10 Tullumbaca te kromuar
Cmimi origjinal
2,000 Leke

Dominim Roze

Dominim Roze

10 tullumbaca roze, 2 tullumbaca flete zemer dhe 2 tullumbaca flete yll.
Super buqete tullumbacash.

Cmimi origjinal
2,640 Leke
Sasia
            
Dominim Roze
Dominim Roze
Cmimi origjinal
2,640 Leke

Eshte djale

Eshte djale

Tullumbaca flete te fryra me helium.
Dhurate ideale kur lindin djem.

Cmimi origjinal
2,140 Leke
Sasia
            
Eshte djale
Eshte djale
Cmimi origjinal
2,140 Leke

Eshte vajze

Eshte vajze

Super dhurate per lindje vajze.
Tullumbacat jane te fryra me helium.

Cmimi origjinal
2,140 Leke
Sasia
            
Eshte vajze
Eshte vajze
Cmimi origjinal
2,140 Leke

Tullumbac flete Spiderman

Tullumbac flete Spiderman

Tullumbac flete me personazhin me te preferuar te femijeve.
Fryhet me helium dhe qendron ne ajer.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Tullumbac flete Spiderman
Tullumbac flete Spiderman
Cmimi origjinal
360 Leke

Tullumbac  Shampanje

Tullumbac Shampanje

Per te zbukuruar festat tuaja.....
Tullumbac mbushur me helium, qendron pezull ne ajer.
Lartesi 90cm.

Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 35x90 cm
Sasia
            
Tullumbac  Shampanje
Tullumbac Shampanje
Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 35x90 cm

Tullumbac gote birre

Tullumbac gote birre

Per adhuruesit e birres...
Tullumbac gjigand, gote-birre, mbushur me helium, qendron pezull ne ajer.
Lartesi 80cm.

Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 45X80 cm
Sasia
            
Tullumbac gote birre
Tullumbac gote birre
Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 45X80 cm

Vere Morellino Di Scansano

Vere Morellino Di Scansano

Varieteti i rrushit: 85% Sangiovese 15% Cabernet.
Rajoni i prodhimit: Toscana
Temperatura e servirjes: 15-18°C.
Ngjyre e kuqe e erret.
Arome frutash ku ndjehet me teper aroma e kumbulles.

Cmimi origjinal
1,600 Leke
Sasia
            
Vere Morellino Di Scansano
Vere Morellino Di Scansano
Cmimi origjinal
1,600 Leke

Vere Rosso dei Notri

Vere Rosso dei Notri

Varieteti i rrushit: Cabernet Sauvignon, Merlot, Sangiovese, Syrah.
Rajoni i prodhimit: Toscana.
Temperatura e servirjes: 15-18°C.

Cmimi origjinal
2,400 Leke
Sasia
            
Vere Rosso dei Notri
Vere Rosso dei Notri
Cmimi origjinal
2,400 Leke

Vere Primitivo Di Manduria

Vere Primitivo Di Manduria

Varieteti i rrushit: 100% Primitivo.
Rajoni i prodhimit: Puglia, Manduria.
Temperatura e servirjes: 15-18°C.
Ngjyra e purpurt e thellė me njė buqetė komplekse aromash dhe aromave tė frutave tė pjekura.

Cmimi origjinal
3,000 Leke
Sasia
            
Vere Primitivo Di Manduria
Vere Primitivo Di Manduria
Cmimi origjinal
3,000 Leke