Ide dhuratash per femra

Femrat lumturohen kur dikush i ben nje dhurate, qofte ajo me e thjeshta e modeste. Per to ka rendesi mendimi, koha qe eshte shpenzuar per ta bere kete dhurate
Por si duhet ti zgjedhim dhuratat qe lumturojne njerezit tane te zemres?
Ne tek dhurata.com, me eksperiencen tone prej me shume se nje dekade, jemi keshilluesit me te mire ne kete ceshtje.
Cilesia, korrektsia, perpikmeria jane disa nga pikat te cilat klientet na i vleresojne pa mase, dhe shpesh me shume emocion.
Per femrat delikatesa, brishtesia jane tiparet me te spikatura, prandaj duhet ta keni parasysh kur beni dhurata per to.

Duke pasur kete ne mend, po ju propozojme disa ide.
Nese nuk doni te gaboni kurre me nje femer, atehere beni zgjedhjen gjithmone te sigurt "LULET". Ne sitin tone do te gjeni te te gjitha llojeve, ngjyrave, formave. Perhere te freskta dhe te kompozuara me hijeshin nga dyqanet tona.
Per nje femer qe kerkon te kujdeset per trupin e saj, fokusohu ne Gift Card per SPA, eshte nje dhurate e perkryer, nje dite relaksi duke u shkeputur per nje cast nga rutina e perditsherise.
Per ato vajza te vogla apo te rritura, qe konsiderojne bizhuterite mikun e vet me te mire, zgjedhja ideale eshte Gift Card (shume lekesh dhurate) per ta shpenzuar sipas deshires se saj ne nje nga dyqanet me te mira te bizhuterive.

Per me shume sygjerime rreth dhuratave per femra ju lutem klikoni ne linket me poshte.


Pakete trajtimi me balte per femra - 10 seanca


Ky trajtim ndihmon ne reduktimin e celulitit.
Cfare dhurate mund te jete me mire per nje femer, por kujdes se mos ja beni asaj qe nuk ka celulit :)

Eshte nga metodat me te perdorura sot per sot sepse sjell dhe shume perfitime si: tonifikimin e lekures, largimin e tosinave, pastrimin e lekures deri ne shtresat e poshtme si dhe ka efekte relaksuese.

Cmimi origjinal
25,000 Leke

Sasia
 

Shume ide te tjera