Sallon Bukurie Vesa ne Tirane

Dergesa me e pare: 17 shtator 2019 (E marte)

Cmimet jane ekzaktesisht sa te dyqanit ne vend.
Me tutje ne shtojme pagesen per:
1- sherbimin online
2- sherbimin ne vend
 
Dhuroi dikujt nje karte dhurate per ne Sallonin e Bukurise me modern ne Tirane.
Ne do ta dergojme karten dhurate surprize ne shtepi dhe marresi mund te shkoje kur te deshiroje per ta konsumuar.
Do te jete nje eksperience qe ata nuk do ta harrojne kurre.

Adresa:
Vesa Center, Rruga Abdyl Frasheri Nr. 5, Tirane (prane Librit Universitar).

Duku bukur cdo dite

Duku bukur cdo dite

Krehje flokesh dhe stilim, make up per okazione te thjeshta.


Cmimi origjinal
3,000 Leke
Sasia
            
Duku bukur cdo dite
Duku bukur cdo dite
Cmimi origjinal
3,000 Leke

Floke te shendetshem

Floke te shendetshem

Lyerje flokesh me Boje pa amonjak, trajtim per floke te shendetshem, shkelqim dhe zbutje.


Cmimi origjinal
6,000 Leke
Sasia
            
Floke te shendetshem
Floke te shendetshem
Cmimi origjinal
6,000 Leke

Per evente speciale

Per evente speciale

Trajtim flokesh ushqyes, stilim, modelim, kapje flokesh dhe make up per evente te vecante (profesional).


Cmimi origjinal
7,000 Leke
Sasia
            
Per evente speciale
Per evente speciale
Cmimi origjinal
7,000 Leke

Ndjehu ndryshe

Ndjehu ndryshe

Lyerje flojesh me boje pa amonjak, prerje dhe krehje.
Pastrim dhe stilim e lyerje vetulle.Cmimi origjinal
8,000 Leke
Sasia
            
Ndjehu ndryshe
Ndjehu ndryshe
Cmimi origjinal
8,000 Leke

Trajtim natyral per duart dhe kembet

Trajtim natyral per duart dhe kembet

Trajtim SPA duarsh dhe kembesh ( SPA manikyr dhe pedikyr dhe lyerje natyrale ).


Cmimi origjinal
3,500 Leke
Sasia
            
Trajtim natyral per duart dhe kembet
Trajtim natyral per duart dhe kembet
Cmimi origjinal
3,500 Leke

Manikyr Pedikyr dhe lyerje xhel

Manikyr Pedikyr dhe lyerje xhel

Trajtim SPA manikyr dhe pedikyr dhe lyerje xhel.


Cmimi origjinal
4,500 Leke
Sasia
            
Manikyr Pedikyr dhe lyerje xhel
Manikyr Pedikyr dhe lyerje xhel
Cmimi origjinal
4,500 Leke

Tullumbaca me numra

Tullumbaca me numra

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
2,600 Leke
Sasia
            
Tullumbaca me numra
Tullumbaca me numra
Cmimi origjinal
2,600 Leke

Tullumbac me pika

Tullumbac me pika

Tullumbac me pika te bardha, i fryre me helium.

Cmimi origjinal
150 Leke
Sasia
            
Tullumbac me pika
Tullumbac me pika
Cmimi origjinal
150 Leke

6 tullumbaca me pika

6 tullumbaca me pika

Tullumbaca te ndryshem me pika te bardhe, te fryra me helium.

Cmimi origjinal
900 Leke
Sasia
            
6 tullumbaca me pika
6 tullumbaca me pika
Cmimi origjinal
900 Leke

Tullumbaca Gold

Tullumbaca Gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
2,600 Leke
Sasia
            
Tullumbaca Gold
Tullumbaca Gold
Cmimi origjinal
2,600 Leke

10 Tullumbaca te kromuar

10 Tullumbaca te kromuar

Trendi i fundit i tullumbacave, kane efektin pasqyre dhe terheqin gjithe vemendjen e duhur.
Dhurate impresionuese per kedo qe e merr.

Cmimi origjinal
2,000 Leke
Sasia
            
10 Tullumbaca te kromuar
10 Tullumbaca te kromuar
Cmimi origjinal
2,000 Leke

Dominim Roze

Dominim Roze

10 tullumbaca roze, 2 tullumbaca flete zemer dhe 2 tullumbaca flete yll.
Super buqete tullumbacash.

Cmimi origjinal
2,200 Leke
Sasia
            
Dominim Roze
Dominim Roze
Cmimi origjinal
2,200 Leke

7 Zemra te kuqe

7 Zemra te kuqe

7 mrekulli ka bota.
7 ngjyra ka ylberi.
7 tullumbaca ka dhe kjo tufe.

Cmimi origjinal
2,100 Leke
Sasia
            
7 Zemra te kuqe
7 Zemra te kuqe
Cmimi origjinal
2,100 Leke

6 tullumbace zemer

6 tullumbace zemer

Suprizo njeriun e zemres me kete tufe tullumbacesh.
Sygjerohet per te dashuruarit.

Cmimi origjinal
1,800 Leke
Sasia
            
6 tullumbace zemer
6 tullumbace zemer
Cmimi origjinal
1,800 Leke