Dergo tullumbaca ne Tirane per ditelindje apo cdo gezim

Dergesa me e pare: 29 shtator 2020 (E marte)

Cmimet jane ekzaktesisht sa te dyqanit ne vend.
Me tutje ne shtojme pagesen per:
1- sherbimin online
2- sherbimin ne vend
 
Kompozime tullumbacash ne Tirane
Shikoni llojshmerine e tullumbacave qe ne ju ofrojme per cdo lloj gezimi dhe festash.

Ne do ti cojme tullumbacat surprize ne adresen dhe afersisht kohen qe ju do te caktoni ne porosi.

Cdo preference ne lidhje me ngjyren e tullumbacave ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise qe do tju shfaqen me vone gjate plotesimit te porosise.

Tullumbac numer gold

Tullumbac numer gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar kete tullumbac.
Tullumbaci eshte i mbushur me helium, qendron lart ne ajer dhe ka lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrin qe deshironi.

Cmimi origjinal
1,600 Leke
Sasia
            
Tullumbac numer gold
Tullumbac numer gold
Cmimi origjinal
1,600 Leke

Tullumbaca me numra gold

Tullumbaca me numra gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
3,200 Leke
Sasia
            
Tullumbaca me numra gold
Tullumbaca me numra gold
Cmimi origjinal
3,200 Leke

Tullumbaca me numra

Tullumbaca me numra

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
3,200 Leke
Sasia
            
Tullumbaca me numra
Tullumbaca me numra
Cmimi origjinal
3,200 Leke

Arush

Arush

Ky arush do te mbetet gjithmone nje kujtim i bukur.
Arushi ka lartesi 25 cm.

Cmimi origjinal
800 Leke
Sasia
            
Arush
Arush
Cmimi origjinal
800 Leke

Tullumbac numer

Tullumbac numer

Personalizo dhuraten tende duke derguar kete tullumbac.
Tullumbaci eshte i mbushur me helium, qendron lart ne ajer dhe ka lartesi 1m.


Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrin qe deshironi.

Cmimi origjinal
1,600 Leke
Sasia
            
Tullumbac numer
Tullumbac numer
Cmimi origjinal
1,600 Leke

Treshe tullumbacash

Treshe tullumbacash

Cmimi i meposhtem eshte per tre tullumbaca bashke si ne figure.
Nese deshironi 6 tullumbaca zgjidhni sasine 2, e keshtu me rradhe.

Preferencat e ngjyrave mund ti shkruani tek instruksionet e vecanta te porosise.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Treshe tullumbacash
Treshe tullumbacash
Cmimi origjinal
360 Leke

Tullumbac - Gezuar Ditelindjen

Tullumbac - Gezuar Ditelindjen

A festohet ditelindja pa nje tullumbac?

Cmimi origjinal
180 Leke
Sasia
            
Tullumbac - Gezuar Ditelindjen
Tullumbac - Gezuar Ditelindjen
Cmimi origjinal
180 Leke

Tullumbac gome krom

Tullumbac gome krom

Trendi i fundit i tullumbacave.
Tullumbac krom me efektin pasqyr.
Mbushet me helium dhe qendron pezull ne ajer.

Cmimi origjinal
200 Leke
Sasia
            
Tullumbac gome krom
Tullumbac gome krom
Cmimi origjinal
200 Leke

Tullumbac flete - Gezuar Ditelindjen

Tullumbac flete - Gezuar Ditelindjen

Urojini ditelindjen ne menyren me origjinale.
Keta tullumbace jane me forme zemre ose rrumbullake.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            

Tullumbac flete - Princeshat

Tullumbac flete - Princeshat

Tullumbac me Princeshat te pikturuar mbi te.
Personazhe te tjere si Mbreti Luan, Pokahontas, Mickey Mouse do tju pelqenin gjithashtu.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Tullumbac flete - Princeshat
Tullumbac flete - Princeshat
Cmimi origjinal
360 Leke

Tullumbac flete Spiderman

Tullumbac flete Spiderman

Tullumbac flete me personazhin me te preferuar te femijeve, fryhet me helium dhe qendron ne ajer.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Tullumbac flete Spiderman
Tullumbac flete Spiderman
Cmimi origjinal
360 Leke

Tullumbac flete - Te Dua Ty

Tullumbac flete - Te Dua Ty

Shkrimi ne tullumbac flet vete...

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Tullumbac flete - Te Dua Ty
Tullumbac flete - Te Dua Ty
Cmimi origjinal
360 Leke

Tullumbac me pika

Tullumbac me pika

Tullumbac me pika te bardha, i fryre me helium.

Cmimi origjinal
180 Leke
Sasia
            
Tullumbac me pika
Tullumbac me pika
Cmimi origjinal
180 Leke

Gote Shampanje

Gote Shampanje

Trokitja e gotave te shampanjes eshte simbol i cdo feste.
Kete here e sjellim si tullumbac.
Tullumbaci mbushet me helium dhe qendron pezull ne ajer.

Cmimi origjinal
1,500 Leke
Permasa: 30x75 cm
Sasia
            
Gote Shampanje
Gote Shampanje
Cmimi origjinal
1,500 Leke
Permasa: 30x75 cm

Tullumbac  Shampanje

Tullumbac Shampanje

Per te zbukuruar festat tuaja.....
Tullumbac mbushur me helium, qendron pezull ne ajer.
Lartesi 90cm.

Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 35x90 cm
Sasia
            
Tullumbac  Shampanje
Tullumbac Shampanje
Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 35x90 cm

Tullumbac gote birre

Tullumbac gote birre

Per adhuruesit e birres...
Tullumbac gjigand, gote-birre, mbushur me helium, qendron pezull ne ajer.
Lartesi 80cm.

Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 45X80 cm
Sasia
            
Tullumbac gote birre
Tullumbac gote birre
Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 45X80 cm

10 tullumbace shumengjyresh

10 tullumbace shumengjyresh

10 tullumbace shumengjyresh, te mbushura me helium.
Sygjerohen ne raste ditelindjesh apo surpriza te vecanta te pa imagjinuara.
Tullumbacet krijojne nje atmosfere feste dhe lumturie.

Preferencen tuaj per ngjyrat mund ta shkruani tek "Udhezimet speciale" qe do tju shfaqen me tutje.

Cmimi origjinal
1,200 Leke
Sasia
            
10 tullumbace shumengjyresh
10 tullumbace shumengjyresh
Cmimi origjinal
1,200 Leke

6 tullumbaca me ngjyra dhe 2 tullumbaca flete congratulation

6 tullumbaca me ngjyra dhe 2 tullumbaca flete congratulation

Urimi juaj behet me kuptimplote me kete tufe tullumbacash.

Cmimi origjinal
1,440 Leke
Sasia
            

6 tullumbaca me ngjyra dhe 2 tullumbaca flete happy birthday

6 tullumbaca me ngjyra dhe 2 tullumbaca flete happy birthday

Tufe me tullumbaca e pershtatur per raste ditelindjesh.

Cmimi origjinal
1,440 Leke
Sasia
            

Kolone me tullumbaca dhe numer

Kolone me tullumbaca dhe numer

Personalizo cdo event tuajin.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrin qe deshironi te vendoset ne kolone.

Cmimi origjinal
1,900 Leke
Permasa: 40 x 200 cm
Sasia
            
Kolone me tullumbaca dhe numer
Kolone me tullumbaca dhe numer
Cmimi origjinal
1,900 Leke
Permasa: 40 x 200 cm

10 Tullumbaca te kromuar

10 Tullumbaca te kromuar

Trendi i fundit i tullumbacave, kane efektin pasqyre dhe terheqin gjithe vemendjen e duhur.
Dhurate impresionuese per kedo qe e merr.

Cmimi origjinal
2,000 Leke
Sasia
            
10 Tullumbaca te kromuar
10 Tullumbaca te kromuar
Cmimi origjinal
2,000 Leke

6 tullumbaca me pika

6 tullumbaca me pika

Tullumbaca te ndryshem me pika te bardhe, te fryra me helium.

Cmimi origjinal
1,080 Leke
Sasia
            
6 tullumbaca me pika
6 tullumbaca me pika
Cmimi origjinal
1,080 Leke

Eshte djale

Eshte djale

Tullumbaca flete te fryra me helium.
Dhurate ideale kur lindin djem.

Cmimi origjinal
2,140 Leke
Sasia
            
Eshte djale
Eshte djale
Cmimi origjinal
2,140 Leke

Eshte vajze

Eshte vajze

Super dhurate per lindje vajze.
Tullumbacat jane te fryra me helium.

Cmimi origjinal
2,140 Leke
Sasia
            
Eshte vajze
Eshte vajze
Cmimi origjinal
2,140 Leke

Seti i festave

Seti i festave

Jepi ngjyra festive gezimeve tuaja.
5 tullumbaca gold.
5 tullumbaca te bardhe.
Gote shampanje 75 cm lartesi.
Shishe shampanje 90 cm lartesi.

Cmimi origjinal
4,400 Leke
Sasia
            
Seti i festave
Seti i festave
Cmimi origjinal
4,400 Leke

Dominim Roze

Dominim Roze

10 tullumbaca roze, 2 tullumbaca flete zemer dhe 2 tullumbaca flete yll.
Super buqete tullumbacash.

Cmimi origjinal
2,200 Leke
Sasia
            
Dominim Roze
Dominim Roze
Cmimi origjinal
2,200 Leke

Mickey Mouse kuq e zi

Mickey Mouse kuq e zi

Perzonazhi me i preferuar i femijeve kompozuar me tullumbaca.

Cmimi origjinal
1,900 Leke
Permasa: 40x180 cm
Sasia
            
Mickey Mouse kuq e zi
Mickey Mouse kuq e zi
Cmimi origjinal
1,900 Leke
Permasa: 40x180 cm

Kolone Mickey Mouse

Kolone Mickey Mouse

Personazhet e preferuar te femijeve.

Cmimi origjinal
1,900 Leke
Permasa: 40x80 cm
Sasia
            
Kolone Mickey Mouse
Kolone Mickey Mouse
Cmimi origjinal
1,900 Leke
Permasa: 40x80 cm

Kolone me shishe Shampanje

Kolone me shishe Shampanje

Ku ka feste, ka shampanje!

Cmimi origjinal
2,100 Leke
Permasa: 40x220 cm
Sasia
            
Kolone me shishe Shampanje
Kolone me shishe Shampanje
Cmimi origjinal
2,100 Leke
Permasa: 40x220 cm

Kollone me gote birre

Kollone me gote birre

Super ide kombinuar me super ngjyra.

Cmimi origjinal
2,100 Leke
Permasa: 40x220 cm
Sasia
            
Kollone me gote birre
Kollone me gote birre
Cmimi origjinal
2,100 Leke
Permasa: 40x220 cm

Cokollata Raffaello

Cokollata Raffaello

Cokollata Raffaello ne kuti,
Ide e mire per dhurate....

Cmimi origjinal
800 Leke
Sasia
            
Cokollata Raffaello
Cokollata Raffaello
Cmimi origjinal
800 Leke

Vere Morellino Di Scansano

Vere Morellino Di Scansano

Varieteti i rrushit: 85% Sangiovese 15% Cabernet.
Rajoni i prodhimit: Toscana
Temperatura e servirjes: 15-18°C.
Ngjyre e kuqe e erret.
Arome frutash ku ndjehet me teper aroma e kumbulles.

Cmimi origjinal
1,600 Leke
Sasia
            
Vere Morellino Di Scansano
Vere Morellino Di Scansano
Cmimi origjinal
1,600 Leke

Prosecco Silterra

Prosecco Silterra

Gezuar...
Vere e gazuar nga Prosecco Itali.

Cmimi origjinal
1,500 Leke
Sasia
            
Prosecco Silterra
Prosecco Silterra
Cmimi origjinal
1,500 Leke

Vere Rosso dei Notri

Vere Rosso dei Notri

Varieteti i rrushit: Cabernet Sauvignon, Merlot, Sangiovese, Syrah.
Rajoni i prodhimit: Toscana.
Temperatura e servirjes: 15-18°C.

Cmimi origjinal
2,400 Leke
Sasia
            
Vere Rosso dei Notri
Vere Rosso dei Notri
Cmimi origjinal
2,400 Leke

Vere Primitivo Di Manduria

Vere Primitivo Di Manduria

Varieteti i rrushit: 100% Primitivo.
Rajoni i prodhimit: Puglia, Manduria.
Temperatura e servirjes: 15-18°C.
Ngjyra e purpurt e thellė me njė buqetė komplekse aromash dhe aromave tė frutave tė pjekura.

Cmimi origjinal
3,000 Leke
Sasia
            
Vere Primitivo Di Manduria
Vere Primitivo Di Manduria
Cmimi origjinal
3,000 Leke