Porosit pica taksi per ne Tirane

Dergesa me e pare: 24 shkurt 2020 (E hene)

Cmimet jane ekzaktesisht sa te dyqanit ne vend.
Me tutje ne shtojme pagesen per:
1- sherbimin online
2- sherbimin ne vend
 
Restorant Piceri ERA ne Tirane
Era Restorant, Piceri.
Me dhjetera lloje picash dhe nje menu e shumellojshme. Ne do tja dergojme te dashurve tuaj ne dere.

Ne do ta lajmerojme marresin ne diten dhe oren e caktuar nga ju, dhe do ta bejme dergesen ne diten dhe oren e kerkuar nga marresi.

Pica Margarita

Pica Margarita

Pice me domate, ullinj me feta, djathe Gouda mocarela.

Cmimi origjinal
430 Leke
Permasa: diameter 30 cm
Sasia
            
Pica Margarita
Pica Margarita
Cmimi origjinal
430 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica Vegjetariane

Pica Vegjetariane

Pice me domate, speca, kerpudha, patllexhane, kungulleshka, Gouda mocarela.

Cmimi origjinal
520 Leke
Permasa: diameter 30 cm
Sasia
            
Pica Vegjetariane
Pica Vegjetariane
Cmimi origjinal
520 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica MamaMia

Pica MamaMia

Pice me 4 lloje djathi.

Cmimi origjinal
580 Leke
Permasa: diameter 30 cm
Sasia
            
Pica MamaMia
Pica MamaMia
Cmimi origjinal
580 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica Delikata

Pica Delikata

Pice me fileto pule, kerpudha, rikota, mocarela.

Cmimi origjinal
550 Leke
Permasa: diameter 30 cm
Sasia
            
Pica Delikata
Pica Delikata
Cmimi origjinal
550 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica Ton

Pica Ton

Pice me peshk ton, Gouda mocarela.

Cmimi origjinal
640 Leke
Permasa: diameter 30 cm
Sasia
            
Pica Ton
Pica Ton
Cmimi origjinal
640 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica 4 Stinet

Pica 4 Stinet

Pice me proshute, pancete, kerpudha, domate, sardele, Gouda mocarele.

Cmimi origjinal
590 Leke
Permasa: diameter 30 cm
Sasia
            
Pica 4 Stinet
Pica 4 Stinet
Cmimi origjinal
590 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica Kapolavoro

Pica Kapolavoro

Pice me pancete, kerpudha, rikota, krem qumeshti, Gouda mocarela.

Cmimi origjinal
580 Leke
Permasa: diameter 30 cm
Sasia
            
Pica Kapolavoro
Pica Kapolavoro
Cmimi origjinal
580 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica Diavolo

Pica Diavolo

Pice me sallam Napoli, llukanik, suxhuk, speca, domate, speca djeges, Gouda.

Cmimi origjinal
630 Leke
Permasa: diameter 30 cm
Sasia
            
Pica Diavolo
Pica Diavolo
Cmimi origjinal
630 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica Eleganca

Pica Eleganca

Pice me proshute crudo, rukola, domate te vogla, mocarela, parmexhana.

Cmimi origjinal
730 Leke
Permasa: diameter 30 cm
Sasia
            
Pica Eleganca
Pica Eleganca
Cmimi origjinal
730 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica Era Speciale

Pica Era Speciale

Pice me proshute, pancete, salcice, kerpudha, gouda, mocarela, emental.

Cmimi origjinal
680 Leke
Permasa: diameter 30 cm
Sasia
            
Pica Era Speciale
Pica Era Speciale
Cmimi origjinal
680 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Rizoto me Perime

Rizoto me Perime

Rizoto me perime, brokoli, bizele, karrote, miser,majdanoz.

Cmimi origjinal
450 Leke
Sasia
            
Rizoto me Perime
Rizoto me Perime
Cmimi origjinal
450 Leke

Spageti Bolonjez

Spageti Bolonjez

Spageti me mish te grire,salce domate,qep,karrota.

Cmimi origjinal
450 Leke
Sasia
            
Spageti Bolonjez
Spageti Bolonjez
Cmimi origjinal
450 Leke

Spageti Karbonara

Spageti Karbonara

Proshute e njome,pancete,veze,salce karbonara.

Cmimi origjinal
480 Leke
Sasia
            
Spageti Karbonara
Spageti Karbonara
Cmimi origjinal
480 Leke

Berxolle Vici Zgare (360g)

Berxolle Vici Zgare (360g)

Berxolle vii,e pergatitur me mjeshteri ne zgare.

Cmimi origjinal
880 Leke
Sasia
            
Berxolle Vici Zgare (360g)
Berxolle Vici Zgare (360g)
Cmimi origjinal
880 Leke

Biftek Vici Zgare (230g)

Biftek Vici Zgare (230g)

Biftek vici, e pergatitur me mjeshteri ne zgare.

Cmimi origjinal
1,000 Leke
Sasia
            
Biftek Vici Zgare (230g)
Biftek Vici Zgare (230g)
Cmimi origjinal
1,000 Leke

Brinje Gici Zgare

Brinje Gici Zgare

Brinje gici ,te pergatitura me mjeshteri ne zgare.

Cmimi origjinal
680 Leke
Sasia
            
Brinje Gici Zgare
Brinje Gici Zgare
Cmimi origjinal
680 Leke

Gjoks pule ne zgare

Gjoks pule ne zgare

 Fileto pule,e pergatitur me mjeshteri ne zgare.

Cmimi origjinal
600 Leke
Sasia
            
Gjoks pule ne zgare
Gjoks pule ne zgare
Cmimi origjinal
600 Leke

Fergese tigani (tave dheu)

Fergese tigani (tave dheu)

Fergese tiranase me speca t pjekur, zemra domate, gjiz, djath, hudhra, majdanoz (tave dheu).

Cmimi origjinal
420 Leke
Sasia
            
Fergese tigani (tave dheu)
Fergese tigani (tave dheu)
Cmimi origjinal
420 Leke

Sallate Greke

Sallate Greke

Sallate me domate, kastravec, speca, qep e kuqe, ullinj, djath i bardh dele, rigon.

Cmimi origjinal
440 Leke
Sasia
            
Sallate Greke
Sallate Greke
Cmimi origjinal
440 Leke

Sallate Cezar

Sallate Cezar

Sallate jeshile,miser, ajzberg, kruton, pancet, fileto pule, salce cezar.

Cmimi origjinal
470 Leke
Sasia
            
Sallate Cezar
Sallate Cezar
Cmimi origjinal
470 Leke

Patate te Skuqura

Patate te Skuqura

Patate te skuqura.

Cmimi origjinal
330 Leke
Sasia
            
Patate te Skuqura
Patate te Skuqura
Cmimi origjinal
330 Leke

Pije freskuese

Pije freskuese

Coca-Cola, Fanta, Sprite, Pepsi, lengje Frutash te fresketa te ndryshme, Oran Soda, Caj i Ftohte.

Cmimi origjinal
150 Leke
Sasia
            
Pije freskuese
Pije freskuese
Cmimi origjinal
150 Leke

Tullumbaca me numra

Tullumbaca me numra

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
2,600 Leke
Sasia
            
Tullumbaca me numra
Tullumbaca me numra
Cmimi origjinal
2,600 Leke

Tullumbac numer

Tullumbac numer

Personalizo dhuraten tende duke derguar kete tullumbac.
Tullumbaci eshte i mbushur me helium, qendron lart ne ajer dhe ka lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrin qe deshironi.

Cmimi origjinal
1,300 Leke
Sasia
            
Tullumbac numer
Tullumbac numer
Cmimi origjinal
1,300 Leke

Tullumbac me pika

Tullumbac me pika

Tullumbac me pika te bardha, i fryre me helium.

Cmimi origjinal
150 Leke
Sasia
            
Tullumbac me pika
Tullumbac me pika
Cmimi origjinal
150 Leke

6 tullumbaca me pika

6 tullumbaca me pika

Tullumbaca te ndryshem me pika te bardhe, te fryra me helium.

Cmimi origjinal
900 Leke
Sasia
            
6 tullumbaca me pika
6 tullumbaca me pika
Cmimi origjinal
900 Leke

Tullumbac Gold

Tullumbac Gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar kete tullumbac.
Tullumbaci eshte i mbushur me helium, qendron lart ne ajer dhe ka lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrin qe deshironi.

Cmimi origjinal
1,300 Leke
Sasia
            
Tullumbac Gold
Tullumbac Gold
Cmimi origjinal
1,300 Leke

Tullumbaca Gold

Tullumbaca Gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
2,600 Leke
Sasia
            
Tullumbaca Gold
Tullumbaca Gold
Cmimi origjinal
2,600 Leke

10 Tullumbaca te kromuar

10 Tullumbaca te kromuar

Trendi i fundit i tullumbacave, kane efektin pasqyre dhe terheqin gjithe vemendjen e duhur.
Dhurate impresionuese per kedo qe e merr.

Cmimi origjinal
2,000 Leke
Sasia
            
10 Tullumbaca te kromuar
10 Tullumbaca te kromuar
Cmimi origjinal
2,000 Leke

Dominim Roze

Dominim Roze

10 tullumbaca roze, 2 tullumbaca flete zemer dhe 2 tullumbaca flete yll.
Super buqete tullumbacash.

Cmimi origjinal
2,200 Leke
Sasia
            
Dominim Roze
Dominim Roze
Cmimi origjinal
2,200 Leke

Tullumbac flete Spiderman

Tullumbac flete Spiderman

Tullumbac flete me personazhin me te preferuar te femijeve.
Fryhet me helium dhe qendron ne ajer.

Cmimi origjinal
300 Leke
Sasia
            
Tullumbac flete Spiderman
Tullumbac flete Spiderman
Cmimi origjinal
300 Leke

7 Zemra te kuqe

7 Zemra te kuqe

7 mrekulli ka bota.
7 ngjyra ka ylberi.
7 tullumbaca ka dhe kjo tufe.

Cmimi origjinal
2,100 Leke
Sasia
            
7 Zemra te kuqe
7 Zemra te kuqe
Cmimi origjinal
2,100 Leke

6 tullumbace zemer

6 tullumbace zemer

Suprizo njeriun e zemres me kete tufe tullumbacesh.
Sygjerohet per te dashuruarit.

Cmimi origjinal
1,800 Leke
Sasia
            
6 tullumbace zemer
6 tullumbace zemer
Cmimi origjinal
1,800 Leke

Tullumbac  Shampanje

Tullumbac Shampanje

Per te zbukuruar festat tuaja.....
Tullumbac mbushur me helium, qendron pezull ne ajer.
Lartesi 90cm.

Cmimi origjinal
1,400 Leke
Permasa: 35x90 cm
Sasia
            
Tullumbac  Shampanje
Tullumbac Shampanje
Cmimi origjinal
1,400 Leke
Permasa: 35x90 cm

Tullumbac gote birre

Tullumbac gote birre

Per adhuruesit e birres...
Tullumbac gjigand, gote-birre, mbushur me helium, qendron pezull ne ajer.
Lartesi 80cm.

Cmimi origjinal
1,400 Leke
Permasa: 45X80 cm
Sasia
            
Tullumbac gote birre
Tullumbac gote birre
Cmimi origjinal
1,400 Leke
Permasa: 45X80 cm