USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Dhurate e cmuar per te gjitha llojet e lekurave dhe per te gjitha menyrat e te jetuarit.

Artikujt qe ju do te zgjidhni ne do tjua cojme te dashurve tuaj ne dere.

Rikuperues moshe

Rikuperues moshe

Ky set ėshtė i dizajnuar pėr forcimin e lekures duke bėrė qė barriera e saj te forcohet dhe tė mbrohet nga agjentėt e jashtėm.
I ofron asaj rehati dhe siguri kundėr situatave tė stresit duke eleminuar qeskat rreth syve dhe rrudhat.
Pėrmbajtja: serum shock fluid, largues i makijazhit, krem pėr qeskat rreth syve.

Cmimi origjinal: 6,400 Leke

Ekspert per kujdesin e lekures

Ekspert per kujdesin e lekures

Dizenjuar pėr ti dhėnė jetė dhe shkėlqim lekurės tuaj rinore.
Pėrmbajtja: serum hidratues, anti-imperfections, pureexpert roll on spot, krem pureexpert, refiner essence exfoliating fluid, bronze illusion.
Pėrfitoni falas njė trajtim fytyre tė personalizuar sipas llojit tė fytyrės, nė formėn e njė Gift Card-I nė Vesa Spa.

Cmimi origjinal: 19,000 Leke

Lekure rinore

Lekure rinore

Hapi i parė pėr tė patur njė lekurė rinore dhe tė bukur duhet tė filloj me njė pastrim dhe ushqim tė thellė tė lėkurės.
Permbajtja: gel pastrues, locion pėr buzė, emulsion ushqyes, primer, pudėr me mbrojtės nga dielli SPF 50, buzėkuq me mbrojtės nga dielli SPF 10.

Cmimi origjinal: 11,000 Leke

Ndjesia e perlave

Ndjesia e perlave

Ky trajtim ėshtė pėrshtatur pėr cdo nevojė specifike tė fytyrės dhe trupit duke ofruar hidratim, higjene, qėndrueshmeri, me efekt antirrudhe, kundėr stirjave dhe celulitit.
Pėrmbajtja: SOS liposolution, krem kundėr strijave, emulsion fytyre me essence perlė, krem per sytė.

Cmimi origjinal: 16,000 Leke

Pamje perfekte

Pamje perfekte

Njė linjė make up me SPF qe siguron hidratim intensiv dhe mbrojtje tė plotė kundėr agjenteve klimatik, duke i dhėnė lėkurės njė pamje tė bukur.
L’oreal me filtra UV ushqen thellė kutikulen, mbron flokėt dhe rivendos shendetin dhe vitalitetin natyral tė tyre.
Pėrmbajtja: krem pudėr, hije pėr sy, rimel, shampoo.

Cmimi origjinal: 9,000 Leke

Rutina ditore e bukurise

Rutina ditore e bukurise

Njė set gjithėperfshirės me spf pėr cfarė ka nevojė njė rutinė e pėrditshme make up-i.
Siguron jo vetėm njė pamje rinore dhe tė bukur por njėkohėsisht e ushqen dhe e mbron atė.
Pėrmbajtja: make up me spf, pudėr, rozė, hije pėr sy, laps pėr sy, rimel, buzėkuq spf.

Cmimi origjinal: 15,000 Leke

Kujdesi per floket dhe syte

Kujdesi per floket dhe syte

Vitamino color mbron flokėt tuaj nga radikalet e lira dhe rrezet UV, duke siguruar ruajtjen e ngjyrės, shkėlqimin, zhdėrvjelltėsinė dhe krehjen e tyre mė lehtė.
Njė trajtim per qeskėzat dhe rrathet e errėt tė syve duke siguruar njė pamje natyrale.
Pėrmbajtja: shampoo l’oreal, maske pėr flokėt, qeska te syve, rimel.

Cmimi origjinal: 7,500 Leke

Atij

Atij

Set pėr ritualin e kujdesit tė pėrditshėm tė cdo mashkulli.
Pėrmbajtja: kontur sysh, hidratues antishine, shampo, krem pėr stilim flokėsh.

Cmimi origjinal: 10,000 Leke

Per burrat

Per burrat

Njė linjė me efekt pastrues, ushqyes, rigjenerues dhe antirrudhė qė siguron njė pėrkujdes intensiv tė lekurės dhe flokėve tuaj.
Pėrmbajtja: shampoo, scrub, anti shkėlqim ,serum sysh, krem antishave.

Cmimi origjinal: 12,000 Leke

Cante me produkte kozmetike per mosha te reja

Cante me produkte kozmetike per mosha te reja

Pastrim I thelle dhe asistence kunder akneve, set i plote pese ne nje.
Pastrues – shkume pastruese.
Rinovim – essence rinovuese.
Balancues pa yndyre – serum perfektsionues.
Zgjidhje e lokalizuar kunder imperfeksionit – Roll on spot SOS.
Pulla te padukshme locale - Invisible Spot Patch.

Cmimi origjinal: 6,500 Leke

Set per meshkuj

Set per meshkuj

Dhurate e kendshme per cdo mashkull.
Rituali i kujdesit te perditshem te cdo mashkulli, scrub pastrues i fytyres, gel pastrues dhe parfum i vecante ne nje cante ku mund te mbahen te gjitha tualetet ne cdo udhetim.
Noir – parfumi I ri per meshkuj.
Cool scrub – scrub pastrues I fytyres.
Aqua clean formula – xhel pastrues qe nuk le shkelqim.

Cmimi origjinal: 9,000 Leke

Seti Germaine de Capuccini Pure Expert Oily Skin

Seti Germaine de Capuccini Pure Expert Oily Skin

Dizenjuar specifikisht per lekurat e yndyrshme.
Pastron lekuren, redukton poret e hapura e aknet, si dhe heq shkelqimin e tepert ne lekure.
Permban: shkume pastruese (30ml), essence trajtuese per lekurat e yndyrshme (50ml) dhe gel hidratues mat pa yndyre (50ml).

Cmimi origjinal: 6,500 Leke

Vere Rosso dei Notri

Vere Rosso dei Notri

Varieteti i rrushit: Cabernet Sauvignon, Merlot, Sangiovese, Syrah.
Rajoni i prodhimit: Toscana.
Temperatura e servirjes: 15-18°C.

Cmimi origjinal: 2,400 Leke

Vere Primitivo Di Manduria

Vere Primitivo Di Manduria

Varieteti i rrushit: 100% Primitivo.
Rajoni i prodhimit: Puglia, Manduria.
Temperatura e servirjes: 15-18°C.
Ngjyra e purpurt e thellė me njė buqetė komplekse aromash dhe aromave tė frutave tė pjekura.

Cmimi origjinal: 3,000 Leke

Prosecco Silterra

Prosecco Silterra


Vere e gazuar nga Prosecco Itali.

Cmimi origjinal: 1,500 Leke

Tullumbaca me numra

Tullumbaca me numra

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.
Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal: 3,200 Leke

Tullumbaca Gold

Tullumbaca Gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.
Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal: 3,200 Leke

10 Tullumbaca te kromuar

10 Tullumbaca te kromuar

Trendi i fundit i tullumbacave, kane efektin pasqyre dhe terheqin gjithe vemendjen e duhur.
Dhurate impresionuese per kedo qe e merr.

Cmimi origjinal: 2,000 Leke