USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Lule ne USA

Dhurata.com eshte anetare e nje rrjeti nderkombetar qe perbehet nga mijera dyqane lulesh ne shume vende te botes ku perfshihet edhe SHBA.

Porosia juaj per nje nga buqetat me lule qe do te shikoni ne vazhdim, do te transmetohet automatikisht tek nje dyqan lulesh me i afert me adresen e marresit.

Ju lutemi vini re qe dyqanet e luleve do te perpiqen te respektojne oren e dergeses por nuk e garantojne ate.
Perpara se te beni porosine ju lutemi qe te siguroheni qe adresa e marresit te jete plotesisht e sakte.

6 trendafila te kuq

6 trendafila te kuq

Kompozim me 6 trendafila te kuq ne vazo.

77.00 EUR

6 trendafila roze

6 trendafila roze

Kompozim me 6 trendafila roze ne vazo.

77.00 EUR

Kompozim shumengjyresh

Kompozim shumengjyresh

Kompozim me lule dhe ngjyra te ndryshme ne nje shporte te bardhe.

70.00 EUR

Trendafila ne kuti

Trendafila ne kuti

6 trendafila te kuq ne kuti.

Ju lutemi vini re se kutitė per trėndafilat aktualisht nuk janė nė dispozicion nė tė gjitha qytetet e Amerikės.
Nė rastet kur ato mungojnė, trėndafilat do tė cohen si buqetė.

70.00 EUR

Dominim roze

Dominim roze

Mix me lule te ndryshme roze ne lejla.
Kompozimi permban zambake, trendafila, margarita dhe lule te tjera sipas sezonit.

110.00 EUR

12 trendafila te kuq ne vazo

12 trendafila te kuq ne vazo

12 trendafila te kuq, klasik e romantik, te vendosur ne vazo qelqi.

113.00 EUR

Buqete funerali

Buqete funerali

85.00 EUR

Kompozim me nuanca te bardhe

Kompozim me nuanca te bardhe

83.00 EUR