Fut ose ndrysho sasine per Orkide

 

OrkideOrkide e mbjelle ne nje ene plastike.
Vini re qe ngjyra e orkides dhe vazo mund te jete e ndryshme nga kjo e treguar ne figure.
Nėse keni ndonjė preferencė tė veēantė pėr kėtė buqetė, ju mund tė shkruani atė poshtė nė "Udhėzime te veēanta" qe do t'ju shfaqen gjate porosise.

Cmimi per njesi : 2,500 Leke [$23.38 US - $29.56 CAD - 20.43 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj sasine