USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Torta ne Tirane e fshatra

Torta per ditelindje e cdo feste tjeter kudo ne Tirane dhe ne fshatrat perreth.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.

Torte me copeza frutash

Torte me copeza frutash

Torta eshte me pete dhe e mbushur me krem pasticerie te cilesise se pare.
Siper eshte e zbukuruar me estetike me fruta te ndryshme dhe gelato pasticerie.
Torta eshte e pershtatshme per 10 persona.
Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal: 1,500 Leke

Torte zemer me cokollate

Torte zemer me cokollate

Torta perbehet nga 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie, cokollate, arra dhe bajame.
Torta eshte e veshur ne cokollate dhe e dekoruar.
Torta eshte e pershtatshme per 15 persona.
Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal: 1,800 Leke

Torte me cokollate

Torte me cokollate

Torta perbehet nga 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie, cokollate, arra dhe bajame.
Eshte e veshur ne cokollate dhe e dekoruar me copeza frytash si luleshtrydhe dhe copeza cokollate.
E pershtatshme per 10 persona.
Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal: 1,500 Leke

Torte me portokall

Torte me portokall

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare dhe me copeza portokalli.
E pershtatshme per 10 persona.
Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal: 1,500 Leke

Torte me fruta pylli

Torte me fruta pylli

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare, copeza boronice, manaferre dhe rrush te kuq.
Siper eshte e zbukuruar me kujdes me copeza frutash dhe krem me fruta pylli.
E pershtatshme per 10 persona.
Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal: 1,700 Leke

Torte me luleshtrydhe

Torte me luleshtrydhe

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare, copeza luleshtrydhe dhe fruta te thata.
Siper eshte e zbukuruar me kujdes me cokollate dhe luleshtrydhe.
E pershtatshme per 10 persona.
Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal: 1,500 Leke

Torte me vishnje

Torte me vishnje

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare, copeza vishnjeje dhe fruta te thata.
Siper eshte e zbukuruar me kujdes me copeza frutash dhe gelatin.
Torta eshte e pershtatshme per 10 persona.
Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal: 1,500 Leke

Torte Karamel

Torte Karamel

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare, copeza karameli dhe fruta te thata.
Siper eshte e zbukuruar me kujdes me copeza frutash dhe krem karamel.
Torta eshte e pershtatshme per 10 persona.
Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal: 1,500 Leke

Torte Caramel Zemer

Torte Caramel Zemer

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare dhe fruta te thata.
Siper eshte e zbukuruar me kujdes me copeza frutash dhe krem karamel.
Torta eshte e pershtatshme per 15 persona.
Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal: 1,800 Leke

Te Dua

Te Dua

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare, copeza frutash te fresketa dhe fruta te thata.
Behet ne kater shije te ndryshme: Karamel, Cokollate, Qershi ose Luleshtrydhe.
Siper eshte e zbukuruar me kujdes me pete sheqeri te kuqe dhe mbishkrim "I love you".
Torta eshte e pershtatshme per 15 persona.
Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.
KUJDES!
Ju lutem beni porosine tuaj minimalisht 24 ore para, pasi kjo lloj torte kerkon nje kohe te vecante per tu pregatitur.

Cmimi origjinal: 3,500 Leke

Torte me Logo

Torte me Logo

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare, copeza frutash te fresketa, fruta te thata dhe cokollate.
Behet ne kater shije te ndryshme: karamel, cokollate, qershi ose luleshtrydhe.
Siper vendoset logo e skuadrese tuaj te zemres.
Torta eshte e pershtatshme per 12 persona.
Ju lutem specifikoni logon qe deshironi tek "Udhezime speciale per porosine" qe do t'ju shfaqet gjate plotesimit te te dhenave.
KUJDES!
Ju lutem beni porosine tuaj minimalisht 24 ore para, pasi kjo lloj torte kerkon nje kohe te vecante per tu pregatitur.

Cmimi origjinal: 4,000 Leke

Bakllava (me Kg)

Bakllava (me Kg)

Eshte emblesira tradicionale shqiptare dhe cilesia eshte e mrekullueshme.
1 kg kushton 900 lek.
Nese deshironi 1 kg shkruaj sasine 1, nese deshironi 2 kg shkruaj sasine 2 etj.

Cmimi origjinal: 900 Leke
Pesha: 1 Kg

Kadaif

Kadaif

Kadaif i sherbetosur me shijen origjinale te kadaifit.
1kg kushton 900 leke.
Nese deshiron 1 kg zgjidh sasine 1, nese deshiron 2 kg zgjidh sasine 2 etj.

Cmimi origjinal: 900 Leke

Trigona me krem pasticerie

Trigona me krem pasticerie

Trigona me krem pasticerie dhe sherbet.
Ju lutemi vini re se keto trigona nuk jane trigona tradicionale, me arra dhe sherbet.
Tek "Shkruaj sasine" ketu poshte, shkruani sasine e copeve qe deshironi te porosisni.

Cmimi origjinal: 80 Leke

Pastashu

Pastashu

Nje nga embelsirat me te shijshme.
Tek "Shkruaj sasine" ketu poshte, shkruani sasine e copeve qe deshironi te porosisni.

Cmimi origjinal: 80 Leke

Qiri Torte

Qiri Torte

Ju lutem shkruani tek udhezimet e veanta numrin qe deshironi.
Nese deshironi numer-cift atehere tek "Sasia" vendosni shifren 2.

Cmimi origjinal: 100 Leke

Vere Rosso dei Notri

Vere Rosso dei Notri

Varieteti i rrushit: Cabernet Sauvignon, Merlot, Sangiovese, Syrah.
Rajoni i prodhimit: Toscana.
Temperatura e servirjes: 15-18C.

Cmimi origjinal: 2,400 Leke

Vere Primitivo Di Manduria

Vere Primitivo Di Manduria

Varieteti i rrushit: 100% Primitivo.
Rajoni i prodhimit: Puglia, Manduria.
Temperatura e servirjes: 15-18C.
Ngjyra e purpurt e thell me nj buqet komplekse aromash dhe aromave t frutave t pjekura.

Cmimi origjinal: 3,000 Leke

Prosecco Silterra

Prosecco Silterra

Gezuar!
Vere e gazuar nga Prosecco Itali.

Cmimi origjinal: 1,500 Leke

Suveniri i kujtimeve

Suveniri i kujtimeve

Suvenir ne formen e zemren, qe mund ta personalizoni me foton tuaj me te dashur.

Cmimi origjinal: 1,300 Leke

Arush

Arush

Ky arush do te mbetet gjithmone nje kujtim i bukur.
Arushi ka lartesi 25 cm.

Cmimi origjinal: 700 Leke

Tullumbac flete - Gezuar Ditelindjen

Tullumbac flete - Gezuar Ditelindjen

Urojini ditelindjen ne menyren me origjinale.
Keta tullumbace jane me forme zemre ose rrumbullake.

Cmimi origjinal: 360 Leke

Tullumbaca me numra

Tullumbaca me numra

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.
Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal: 3,200 Leke

Tullumbac flete - Te Dua Ty

Tullumbac flete - Te Dua Ty

Shkrimi ne tullumbac flet vete.

Cmimi origjinal: 360 Leke

Tullumbac Gold

Tullumbac Gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar kete tullumbac.
Tullumbaci eshte i mbushur me helium, qendron lart ne ajer dhe ka lartesi 1m.
Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrin qe deshironi.

Cmimi origjinal: 1,600 Leke

10 Tullumbaca te kromuar

10 Tullumbaca te kromuar

Trendi i fundit i tullumbacave, kane efektin pasqyre dhe terheqin gjithe vemendjen e duhur.
Dhurate impresionuese per kedo qe e merr.

Cmimi origjinal: 2,000 Leke

Tullumbac flete - Princeshat

Tullumbac flete - Princeshat

Tullumbac me Princeshat.
Personazhe si Mbreti Luan, Pokahontas, Mickey Mouse do t'ju pelqenin gjithashtu.

Cmimi origjinal: 360 Leke

6 tullumbaca me pika

6 tullumbaca me pika

Tullumbaca te ndryshem me pika te bardhe, te fryra me helium.

Cmimi origjinal: 1,080 Leke

Tullumbac numer

Tullumbac numer

Personalizo dhuraten tende duke derguar kete tullumbac.
Tullumbaci eshte i mbushur me helium, qendron lart ne ajer dhe ka lartesi 1m.
Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrin qe deshironi.

Cmimi origjinal: 1,600 Leke

Tullumbaca Gold

Tullumbaca Gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.
Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal: 3,200 Leke

Tullumbac - Gezuar Ditelindjen

Tullumbac - Gezuar Ditelindjen

A festohet ditelindja pa nje tullumbac?

Cmimi origjinal: 180 Leke

Treshe tullumbacash

Treshe tullumbacash

Cmimi i meposhtem eshte per tre tullumbaca bashke si ne figure.
Nese deshironi 6 tullumbaca zgjidhni sasine 2, e keshtu me rradhe.
Preferencat e ngjyrave mund ti shkruani tek instruksionet e vecanta te porosise.

Cmimi origjinal: 360 Leke

Tullumbac gome krom

Tullumbac gome krom

Trendi i fundit i tullumbacave.
Tullumbac krom me efektin pasqyr.
Mbushet me helium dhe qendron pezull ne ajer.

Cmimi origjinal: 200 Leke

6 tullumbaca me ngjyra dhe 2 tullumbaca flete happy birthday

6 tullumbaca me ngjyra dhe 2 tullumbaca flete happy birthday

Tufe me tullumbaca e pershtatur per raste ditelindjesh.

Cmimi origjinal: 1,440 Leke

10 Tullumbace me ngjyra

10 Tullumbace me ngjyra

10 tullumbace shumengjyresh, te mbushura me helium.
Sygjerohen ne raste ditelindjesh apo surpriza te vecanta te pa imagjinuara. Tollumbacet krijojne nje atmosfere feste dhe lumturie.
Preferencen tuaj per ngjyrat mund ta shkruani tek "Udhezimet speciale" qe do tju shfaqen me tutje.

Cmimi origjinal: 1,200 Leke

Tullumbac me pika

Tullumbac me pika

Tullumbac me pika te bardha, i fryre me helium.

Cmimi origjinal: 180 Leke

Eshte djale

Eshte djale

Tullumbaca flete te fryra me helium.
Dhurate ideale kur lindin djem.

Cmimi origjinal: 2,140 Leke

Eshte vajze

Eshte vajze

Super dhurate per lindje vajze.
Tullumbacat jane te fryra me helium.

Cmimi origjinal: 2,140 Leke

Tullumbac flete Spiderman

Tullumbac flete Spiderman

Tullumbac flete me personazhin me te preferuar te femijeve.
Fryhet me helium dhe qendron ne ajer.

Cmimi origjinal: 360 Leke

Tullumbac  Shampanje

Tullumbac Shampanje

Per te zbukuruar festat tuaja.
Tullumbac mbushur me helium, qendron pezull ne ajer.
Lartesi 90 cm.

Cmimi origjinal: 1,700 Leke
Permasa: 35x90 cm

Tullumbac sipas rastit

Tullumbac sipas rastit

Mos e ler dhuraten vetem, shoqeroje me nje tullumbac.
Zgjidh shkrimin qe i pershtatet rastit tuaj.
Shkrimet e mundeshme jane:
"Happy Birthday"
"I Love You"
"Its a Boy"
"Its a Girl"
"World's Best Dad"
"World's Greatest Mom"
"Hope you Well Soon"
"Congratulations"
"Just Married"
Ju lutemi shkruani nje nga shprehjet e mesiperme tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do tju shfaqen me tutje.

Cmimi origjinal: 360 Leke