USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Mos u habit

Mbi 4000 komente klientesh ketu poshte, ne Facebook dhe Google.
Edhe ju do beni te njejten gje.


Ju falenderoj pafundesisht.
Jeni njerez qe dini ta coni gezimin edhe ne pikat me te veshtira.
Edhe nje here ju uroj Gezuar Vitin e Ri.
Per mua mbeteni te cmuar.

Me shume respekt

Ndue Lazri
Bolonje,Itali
30 Dhjetor 2017

Pershendetje,
Faleminderit per sherbimin, korrektesine dhe e-mailin!
Ju urojme pune te mbare e mbi te gjitha qe Viti I Ri 2018 te jete i suksesshem per ju!

Me respekt,

E. Shijaku
NL
29 Dhjetor 2017

Jeni me te miret!
Thjesht te perkryer, skam me fjal tju them.
Ju faleminderit qe na i beni te mundur te marim pjese ne festat e te afermit tan me sherbimin tuaj.

Janula Brokaj
Australi
27 Dhjetor 2017

Shume faleminderit.
Dhate nje emocion te madh gjysherve dhe mua qe nga larg pata mundesi ti gezoj.
Shume urime per festat nga zemra

Jonida Kovaci
Itali
25 Dhjetor 2017

Thank you very much
Jam shume e gezuar qe ju ma plotesuat deshiren
Ju pershendet nga zemra
Ju do mbeteni njerezit me te mire per mua
You uroj nga zemra suksese te metejshne ne biznesin tuaj

Linda Kodhima
Usa
24 Dhjetor 2017

Faleminderit jam shume e kenaqun me sherbimin!!! Patjeter do tju them te ghithve per sherbimin tuaj te mrekullushem!

Veronika M Gjieli
Usa
23 Dhjetor 2017

Pershendetje,

Dua t'ju falenderoj nga zemra per sherbimin ekselent qe ofroni!
Prinderit e mi u gezuan shume dhe perpikmeria e sherbimit eshte pika juaj me e forte!
Na mbani afer me njerezit tane te dashur dhe kjo eshte nje ndjenje qe nuk para ta bleje!
Ju uroj suksese ne 2018 and keep up your great work!

Best wishes!

Elda B
Toronto, Canada
15 Dhjetor 2017

Pershendetje i dashur staff i dhurata.com,
Faleminderit per sherbimin e perkryer, me dhate nje sadisfaksion te madh me xhestin tuaj, ma bete mamane te ndihet special ne pervjetorin e saj, si edhe mua dhe familjen time.
Ju uroj nje muaj plot bekime me festat e fundvitit dhe shume suksese per 2018!

Me shume respekt,

Esmeralda Vincani
Canada
11 Dhjetor 2017

Ju falenderoj per sherbimin dhe korrektesen!

Marresi shprehu shume kenaqesi per lulet e bukura e per pasoje dhe une si klient jam i kenaqur nga sherbimi juaj!
Mbetem ne deshire per te bashkepunuar perseri me kompanine tuaj!

Valbona Alikaj
Usa
9 Dhjetor 2017

Shume faleminderit!
Ju jeni gjithmone shume korrekt me porosite.
Me respekt

Elda Dhandili
Usa
8 Dhjetor 2017

Shume faleminderit. Sherbimi juaj eshte perfect. Vazhoni keshtu bravo.

Marinela Nikolla
Usa
8 Dhjetor 2017

Cdo gje ishte perfect shum flm per gjithcka
Sincerely

Gentjana Grabocka
Usa
5 Dhjetor 2017

Nuk kam fjale te pershkruaj sa perzemer ju kam! Eshte e disata here qe me keni lene pa fjale. Si mund te jeni kaq korrekte?!
Ju falenderoj shume dhe ju uroj vetem sukses ne punen tuaj!
Faleminderit qe na gezoni

Best Regards,

Kamela Jani
Usa
1 Dhjetor 2017

I am very satisfied good service very kind personnel
I'll order more in coming days thanks

Siamak Abdi
Belgium
29 Nentor 2017

Flm Shume Per sherbimin tuaj te mrekullueshme
Mikja ime ishte Shume e suprizuar gje e papritshme everything was perfect and beautiful

Vera Shimas
Usa
29 Nentor 2017

SHUME SHUME faleminderit.
Servisi juaj vertet eshte perfect. Do ju perdor prap ne te ardhmen.
Lulet ishin yll.
Thank you thank you.

Blerta Hyesni
Usa
23 Nentor 2017

Shume faleminderit jame shume i kenaqur nga sherbimi juaj perfekt dhe ne kohe.
Jam shume i kenaqur nga ju kur pashe syte e qeshur dhe te perlotur te Mamase time per lulet e bukura.
Edhe njehere faleminderit.

Roland Simaku
Canada
20 Nentor 2017

Ju Falenderoj,
Jeni fantastike,nuk eshte hera e pare qe perdor sherbimet tuaja.
Gjithe te mirat,suksese

Irsid Gjata
Gjermani
18 Nentor 2017

Shume Faleminderit per sherbimin! Edhe nje here Dhurata.com super si gjithmon.

Altin Lavdari
Usa
15 Nentor 2017

Pershendetje.
Jam shume e kenaqur me porosine. Do bej maksimumin per te shperndare fjale te mira per ju.
Pune te mbare,

Erta Cenko
Albania
14 Nentor 2017

Jeni te mrekullushem, ju falenderoj pa mase, per korektesin dhe profesuonalizmin
Sincerely,

Anila Winthrop
Usa
12 Nentor 2017

Ju falenderoj serish qe beni te lumtur njerezit e dashur per ne.
Keni nje sherbim shume cilesor dhe si gjithmone me nje korrektesi perfekte.
Respekte

Laura Bello
Usa
8 Nentor 2017

Faleminderit per sherbimin.
Jam e impresionuar. Ju uroj diten te mire.

Elda Dinaj
Ceki
7 Nentor 2017

Shume faleminderit per te bere torte diten qe e porosita. Ka dal shum bukur ne foto.
Faleminderit.

Julie Bekiri
Usa
5 Nentor 2017

Mirembrema.
Jeni shume te respektuar dhe ju falenderoj per sherbimin

Majtina Ziko
Usa
3 Nentor 2017

Pershendetje,
Mami i mori lulet dhe eshte shume e gezuar.
Shume faleminderit.

Keti Carapuli
Usa
2 Nentor 2017

Shume faleminderit per sherbimin e shpejte dhe kujdesin per te njoftuar.
Gjithe te mirat,

Ana Tahmazi
Usa
30 Tetor 2017

Thank you so much, you are amazing.
I have recommended you to all my friends in England

Lulezim Musollari
England
27 Tetor 2017

Shume faleminderit
Shume e kenaqur me sherbimin dhe buqeta fantastike
Gjithe te mirat

Jonida Sylaj
Albania
22 Tetor 2017

Pershendetje,
Ju falenderoj me gjithe zemer; ne fakt kjo ishte porosia ime e pare me ju, por ne te ardhmen nuk do nguroj t'ju kontaktoj serish, pasi mbeta shume e kenaqur me sherbimin, cilesine dhe sidomos perpikmerine ne kohe.
Ju faleminderit edhe njehere.
Gjithe te mirat

Laura Bello
Usa
20 Tetor 2017

Pershendetje,
Ju falenderojme pa mase per sherbimin tuaj e korrektesine.
Ju uroj gjithe te mirat dhe suksese.

Ingrid N
Canada
18 Tetor 2017

Shume faleminderit !
Shume pergezime per punen dhe korrktesine tuaj.
Patjeter do tju ndjek ne fb apo you tube
Ju uroj mbaresi ne punen tuaj.

Aida Begaj
Usa
17 Tetor 2017

Shume shume faleminderit
Qenkeni vertet nje compani e shkelqyer.
Qe sot e tutje une shoqeria dhe te gjith njerzit qe njof ktu ne Boston do ti drejtoj tek ju per cdo porosi.
Jeni vertet professional.

Ervin Kodra
Usa
6 Tetor 2017

Flm jeni Njesha

Kliton Leskaj
Canada
16 Tetor 2017

Good evening,
Just want to thank you.your service is excellent.
Thank you very much

Neil Angelica Villanueva
Dubai
14 Tetor 2017

Flm per gjithcka Miqte tane ishin Shume te kenaqur

Vera Shimas
Usa
14 Tetor 2017

Faleminderit per kryerjen e porosise! Ju urojme gjithe te mirat!

Anxhela Marko
Usa
14 Tetor 2017

Shume faleminderit Dhurata.com.
Jeni me te miret.
Shume te vertete dhe korrekte ne porosite

Entela Pasholli
Usa
11 Tetor 2017

Hi Dorina,
Thanks for your response.I'm pleased with the flowers and so was Ms.Ivanaj.
Thanks for it all

Nora Hughes
Usa
11 Tetor 2017

Pershendetje
Faleminderit shume per kryerjen e porosise.
Te them te drejten sherbimi juaj ishte vertet shume i mire dhe une kam mbetur shume i kenaqur.
Me patjeter qe do ta rekomendoj sherbimin tuaj ne miqte e mi.
Ju uroj gjithe te mirat dhe juve dhe faleminderit shume

Florian Spahiu
Usa
11 Tetor 2017

Shume faleminderit
Personi eshte shume i suprizuar dhe ju vertet arritet te na beni te lumtur
Perseri shume faleminderit per sherbimin e shkelqyer ! Sigurisht qe do te perseris prape

Mirela Pallani
Usa
5 Tetor 2017

Ju faleminderit Shum nga zemra?

Silvana Hyra
Usa
3 Tetor 2017

Pershendetje Dhurata.com
Faleminderit per korrektesine
Jashtezakonisht e kenaqur
Sinqerisht

Silvana Dinka
Usa
1 Tetor 2017

Shume faleminderit per shebimin
Jam shume e kenaqur
Ju uroj gjithe te mirat!!

Stela Bilali
Usa
28 Shtator 2017

Faleminderit!
Ju jeni nga sherbimet e pakta qe jane kaq te rregullt e te perpikte e nuk di si ta them ne shqip kete po 'thoughtful' eshte fjala edhe e dini se cfare duam ne Shqiptaret, nje foto te na nxjerre mallin.
Nga zemra, edhe njehere, FALEMINDERIT.

Elda Chalut
Canada
28 Shtator 2017

Faleminderit shume qe i cuat lulet ne kohe, e vleresoj shime.
Gjithe te mirat

Aida Hoxha
US
26 Shtator 2017

Shume faleminderit per sherbimin tuaj dhe foton qe na derguat
Na bet te ndjehemi sikur te ishim edhe ne atje pjesemarres te ditelindjes
Eshte hera e 4-te qe bej porosi me ju dhe gjithmone ngel e kenaqur
Edhe nje here, shume faleminderit dhe do degjohemi ne porosira te tjera

Erieta Myftaraj
Usa
23 Shtator 2017

Pershendetje
Shume faleminderit jeni sh te mire
Jam shume e kenaqur me ju

Enida Peco
Albania
23 Shtator 2017

Shume faleminderit! Shėrbimi juaj I klientit ėshtė fantastik.

Eriselda Danaj
Usa
19 Shtator 2017

Shume faleminderit per sherbimin korekt, buqeta shume e bukur.
Me mirenjohje.
Familja Pasholli.

Neva Pasholli
Italy
16 Shtator 2017

Dear Dorina
Thank you so much.
It was a wonderful service.
I am happier then the receiver
Thanks

Hakan Yuksel
Turkye
13 Shtator 2017

Faleminderit, jam e kenaqur persa bete

Maringlen Plaka
Usa
13 Shtator 2017

Shume faleminderit! Fotoja e bere ma beri qejfin pa mase.
Ngelem shume e kenaqur nga sherbimi juaj.

Erlir Mezini
Usa
10 Shtator 2017

Ju falenderoj per korrektesen e kryerjes se sherbimit nga ana juaj.
Me mundesuat te gjendem prane nje njeriu te dashur ne nje moment te vecante.

Entela Dhiamandi
Shqiperi
9 Shator 2017

Shume shume faleminderit per korrektesėn e dhe sherbimin.
Me respekt,

Versina Bregu
Italy
7 Shtator 2017

Faleminderit per korrektesen dhe sherbimin.
Gjithe te mirat.

Ermir Qirjo
Albania
4 Shatot 2017

Porosia dukej e perkryer
Faleminderit juve

Andi Shabani
England
2 Shtator 2017

Dear Dhurata team
Thank you a million
That was a top notch service
I will recommend and use it again!
Thanks again,

Martin Kamdem
Usa
27 Gusht 2017

Thanks vertet jeni shume korrekt dhe uroj qe biznesi tuaj te ece mbare.
Kam bere reklame me te gjithe te njohurit e mij.

Aurela Fiku
USa
24 Gusht 2017

Ju falenderoj shume per perkujdesjen. Gjithcka ishte krejtesisht korrekte.

Aferdita Rucaj
US
22 Gusht 2017

Dhuarate pe ditelindje.
Shum shum flm. Jeni shum te mire.

Fatmir Gjikola
USa
18 Gusht 2017

Shume faleminderit,jeni fantastik.
Komplimenta
Pune te mbare

Genci Seseri
Usa
14 Gusht 2017

Cdo gje eshte perfekt.
Jeni shume te rregullt, te sakte, dhe shume te shpejte.
Kam pershtypjet me te mira.
Kalofshi nje dite sa me te mire!
Me respekt

Ismaili Qorri
Canada
10 Gusht 2017

Faleminderit jeni te mrekullushem

JULIA HYSKA
France
9 Gusht 2017

Faleminderit, me pelqeu korrektesia ne orarin e shperndarjes se dhurates.

Entela Muja
Usa
5 gusht 2017

Shume faleminderit! Jeni me te miret

Vanthi Millo
Usa
5 Gusht 2017

Pershendetje Dhurata.com,
Shume faleminderit per sherbimin tuaj. Me korrektesine tuaj ju beni te lumtur te dy palet si derguesin ashtu dhe marresin duke shkurtuar mijrat e kilometrave qe na ndajne

Elmira Zacaj
Kitchener, Canada
3 Gusht 2017

Faleminderit shume jeni te mrekullushem

Blerina Muka
Usa
31 Korrik 2017

Shum faleminderit jeni shum te mire

Matilda Daka
Weymouth, USa
29 Korrik 2017

Shume faleminderit per profesionalizmin dhe qė e kryet porosine siē premtuat!
Tortat dukeshin yummy! Ja kalofshi sa me mire dhe ju uroj gjithe te mirat.

Eniana Sadikaj
Usa
25 Korrik 2017

Shume faleminderit per foton, gjithashtu edhe per korrektesine. Jeni shume te mire

Laurta Bejko
Usa
24 Korrik 2017

Porosia u krye si duhej..
ju faleminderit qe na ndihmoni te jemi sado pak prane njerezve tane te dashur...

Satni Hajredinovski
Canada
22 Korrik 2017

Shumė faleminderit!
Ēdo gjė shkoi shumė mirė.

Edvini Myftiu
Shqiperi
20 Korrik 2017

Ju uroj gjithe te mirat, dhe falenderoj per sherbimin tuaj profesional.
Me respekt,

Ingrid Nosi
Toronto, Canada
20 Korrik 2017

Faleminderit per sherbimn dhe korrektesen ne kryerjen e porosise,gjithe te mirat ...

Elona Dilo
Shqiperi
20 Korrik 2017

Pershendetje,
Ju faleminderit per sherbimin tuaj qe sot befasuat Nenen tone ne pushime.

Venera Zariqi
Germany
15 Korrik 2017

Faleminderit per korrektesine, gjithcka ishte perfect

Laureta Bejko
Usa
12 korrik 2017

Thank you so much!
The flowers were gorgeous!

Dea Balili
Usa
12 Korrik 2017

Dhurata.com you are simply the best!
Si shtegtaret fluturuam
Shume larg u larguam
Te falenderojme dhurata.com
Faleminderit qe ti ekziston
Dhe me te afermit na afron

Zamira Azbegu
Usa
10 Korrik 2017

Ju falenderoj pa mase! Jeni me te miret!

ARMELA SHIBA
France
7 Korrik 2017

Shume faleminderit per kujdesin e treguar. Bravo ju qofte.
Kujdesi dhe korrektesa eshte ajo qe u mungon bizneseve shqiptare, por jo juve.
Do kryejme porosi te tjera ne te ardhmen.
Gjithe te mirat,

Florian Dushniku
Usa
5 Korrik 2017

Jeni te paarritshem! ?
Shume flm!

Elsa Gjashta
USA
24 QErshor 2017

Shume Faleminderit per sherbimin tuaj te mrekullueshem!

Dhorela Oparaku
USA
23 QErshor 2017

Sinqerisht shum faleminderit per saktsine.
Nuk mund t'jua them me fjal c'far nderi me keni ber, sepse ngela shum keq qe smund te shkoja ne varrim te tim xhaxhai dhe kjo tufe me lule sikur e lehtesoj pak humbjen.
Do e bej ate timen dhe t'jua tregoj website dhurata t'gjith atyre qe i njoh.
Nje mij here faleminderit!

Leticia Lucaj
USA
21 QErshor 2017

Thank you, everything was beautiful

Andri Stratoberdha
USA
21 QErshor 2017

Great service, absolutely satisfied
Thanks

Artemida Ademaj
UK
17 Qershor 2017

Faleminderit per sherbimin dhe kujdesin...duket sikur jemi te pranishem edhe ne me dhuraten ne gezimet e te dashurve tane ne Tirane....faleminderit perseri
Thank you,

Majlinda Mukaj
Canada
15 Qershor 2017

Thanks ! Great job!

Edlira Goxhaj
Usa
14 Qershor 2017

Jeni me te miret shume

Klajdi Gjyla
Italy
11 Qershor 2017

Falenderime pafund per ju dhe stafin tuaj
Dergesa u dergua ne vendin e duhur ne momentin e duhur
Edhe njehere shume faleminderit

Mirsada Shtegu
Montreal, Canada
9 Qershor

Ju faleminderit,jeni gjithmone korekte.
Pergezime e suksese ne punen tuaja te lavderueshme.
Me respekt Liza e Niko

Niko Salavachi
Usa
7 Qershor 2017

Shuuuume faleminderit
Me keni bere shume te lumtur
Nuk gjendeni ne asnje vend
Korrektesia Juaj me ka lene pa fjale
Me respekt

Ervina Aliaj
IE
5 Qershor 2017

You are the best!

Anne Stevenson-Yang
Sioux Falls, Usa
29 Maj 2017

Si gjithmone,te perpikte.shum faleminderit

Edlira Mucaj
Germany
28 Maj 2017

Faleminderimet e mia. Dhe ju uroj sukses te metejshem!

Anisa Dedja
US
22 Maj 2017

Bravo ini shum korrekt edhe Te sakt, respekte

Alvi Hudhra
St Louis, USa
22 Maj 2017

Faleminderit per sherbimin.
Jeni Te Mrekullueshem

Armir Xhepaj
Philadelphia, USA
22 Maj 2017

Pershendetje,
Shume faleminderit per sherbimin tuaj.
Jam mese e kenaqur me kryerjen e porosise. Ju uroj pune te mbare dhe shume suksese ne biznesin tuaj.
Faleminderit,

Esjona Dedja.
Burleson, Usa
22 Maj 2017

Ju falenderoj shume.
Jam shume e kenaqur nga sherbimi juaj.
Gjithe te mirat

Arjan Kaza
Marigliano, Italy
20 Maj 2017

Ju falenderoj jashte mase.
Do mbetemi ne kontakt.
Gjithe te mirat.

Sonila Dheri
Toronto, Canada
16 Maj 2017

Ju falenderoj shume per porosine dhe kam ngelur vertete e kenaqur.

Altea Sulaj
Germany
16 Maj 2017

You guys are the best,thank you so much

Don Xhulio
Usa
15 Maj 2017

Good morning. Thank very much for the extremely beautiful flowers and the fruits
Have a great day

Terrence Lee Andrews
DULLES, Usa
15 Maj 2017

Shume faleminderit! Sherbimi ka qene i perkryer. Une jam e sigurt qe kjo nuk eshte hera e fundit
Pershendetje

Oli Samara Schultz
Cponehagen, Denmark
15 Maj 2017

Shume faleminderit Dhurata. com .jam Shume e kenaqur qe porosia u krye

Alma Mehmatas
Beckenham, UK
15 Maj 2017

Thank you for your help.
Everything was perfect

Jona Opari
Jacksonville, Usa
14 mAj 2017

Falenderime te perzemerta per ju! Faleminderit qe mundesoni kete lloj sherbimi
Me keni ber te lumtur mua dhe mamin tim sot
Respekte per punen tuaj
Ju pershendes

Enkelana Kristuli
Bronx, Usa
14 maj 2017

Shume faleminderit, jeni te mbrekullushem.

Klolinda Dumi
Usa
11 Maj 2017

Ju falenderoj pa mase dhe jam shume e gezuar
Kjo ishte nje experience e re
Per mua por qe u krye me sukses nga ana e juaj
Nuk di si te falenderoj gjithe you si grup qe bete
Te mundur te realizonit deshiren time
Ju pershendet dhe you uroj sukses ne punen
E mrekullueshme qe ju beni

LINDA Kodhima
Woodhaven, USA
10 Maj 2017

Po shume faleminderit per sherbimin e sakte e te shpejte,
Me Respekt

Teuta Koci
London, Uk
9 Maj 2017

Ju falėnderoj dhe ju uroj punė tė mbarė nė vazhdim.

Rezarta Stafa
Brossard, Canada
8 Maj 2017

Jeni te mrekullueshem dhe shume te perpikte!
Ju falenderojme nga zemra qe na keni mundesuar te jemi te pranishem ne evenimente familjare edhe pse shume larg.
Ju urojme cdo te mire si ne jete ashtu dhe ne kete biznes kaq te bekuar

Anila Veria
Etobicoke, Canada
1 Maj 2017

Pershendetje, eshte hera e trete qe perdorim sherbimin tuaj dhe sinqerisht jeni te mrekullueshem! Faleminderit per korektesine dhe kujdesin qe tregoni!

Elvis Xhepa
Philadelphia, USA
1 Maj 2017

Ju falenderoj nga zemra per sherbimin tuaj. Ju uroj gjithmone suksese ne biznesin tuaj.
Pashke te mbara!

Xheni Llogori
TORONTO, Canada
16 Prill 2017

Faleminderit, cdo gje ishte perfekte.

Anjeza Sheno
Cantley, Canada
10 prill 2017

You falenderoj thellesisht nga zemra per kryerjen e porosis ne kohe

Enkelejd Gjoni
Usa
10 prill 2017

Perfect, thank you very much for the service.

Dario Sacchetto
Italy
5 Prill 2017

Shum faliminderit
Ju uroj pun te mbare

Ktistian Bushgjokaj
GB
3 Prill 2017

Jeni shume te mire!
Faleminderit!

Kreshnik Arapi
Albania
4 Prill 2017

Ju falenderoj nga zemra ,jeni me te miret.

Elvira Ruko
rocky hill, Usa
1 Prill 2017

Pershendetje
Ju falemenderoj shuuuum per sherbimin qe ma krytet ket pun te veēant...
Me respekt...

Lirim Latifi
Switzeland
1 Prill 2017

Pėrshėndetje,
Ju falėnderoj pėr informacionin. Sapo fola me mum nė Skype dhe ishte shumė e emocionuar.
E di qė nuk I pėlqen shumė fotot prandaj dhe nuk ka pranuar.
Ju falėnderoj qė na ndihmoni tė shkurtojmė distancat sado pak.
Pune te mbare.

Uarda Kulla
Italy
29 Mrs 2017

Shume faleminderit.
Ajo i kishte marre lulet dhe u emocionua shume.
Ju uroj gjithe te mirat

Denise Haziri
Royal Oak, Usa
28 Mars 2017

Shume faleminderit, sherbim i shkelqyer.

Enton Levanaj
Toronto, Canada
27 Mars 2017

Jeni te perkryer
Ju falenderoj

Anila Gjuzi
Rocky Hill, Usa
26 Mars 2017

Shume faleminderit.
Torta Nje mrekulli dhe me knaqet shume me foton.
Shume faleminderit qe e realizuat perfect.

Bianka Gozhita
Usa
26 Mars 2017

Shume faleminderit,
Buqeta qenka me e bukur sec e imagjinoja. Do keni nje feedback shume te mire nga une dhe do jeni zgjedhja ime ne raste te tjera.
Best Regards,

Erjola Graceni
Abu Dhabi, United Arab Emirates
25 Mars 2017

Shum faleminderit
Sherbimi perfekt
Faleminderit Ariolit per shpejtesin e kryerjes se porosis

Emanulea Sharra
Uk
24 mars 2017

Faleminderit shume edhe per shpejtesine e sherbimit. Sherbim fantastik ndaj klientit ?
Bravo
Gea Ostreni
CZ
21 mars 2017

Ju faleminderit shume per konfirmimin dhe per service qe keni bere!
Jam shume e lumtur per korrektesine dhe besimin qe me dhate me kompanine tuaj!
Do jua sygjeroj dhe miqve te mi dhe do e perdore prape service-in tuaj ne te ardhmen!
Me shume respekt,

Rovina Marqeshi
Enfield, UK
23 Mars 2017

Ju falenderoj per korrektesine e treguar ne kryerjen e sherbimit.
Pershendetje

Olta Braēe
Sevilla, Spain
21 Mars 2017

Pershendetje,
Shume faleminderit per korrektesen dhe sherbimin tuaj. Me siguri do e perdor sherbimin tuaj dhe ne te ardhmen.
Faleminderit

Luljeta Cipi
Tirane, Shqiperi
17 Mars 2017

Ju falenderoj shume per korrektesine cilesine dhe kryrjen e porosise ekzakt sic e kishe pershkruar.
Uroj vetem suksese.

Vera Dunisha
England
16 Mars 2017

Flm per kryerjen e porosise jeni te vecanta

Vera Shima
Usa
14 Mars 2017

Jeni me te miret.
Faleminderit qe beni deshirat tona realitet

Alketa Boci
Leesburg, Usa
14 Mars 2017

Shume falemindrit per sherbimin e mrekullueshem.
Pune te mbare.

Herta Ballhysa
Milano, Italy
14 mars 2017

Shume faleminderit. Si perhere jemi shume korrekt.
Gjyshja u gezua shume dhe nuk do ja kishim dal ta emociononim pa ju.
Ju lutem vazhdoni keshtu dhe me kete cilesi!

Juna Mojsiu
Canada
13 Mars 2017

Mirmbrema,
Ju falenderoj per kujdesin qe i keni kushtuar porosis time lulet jane shume te bukura,ndihem shume mire edhe pse jam larg deshira per te kujtuar prinderit e mi u plotesua me ndimen e juaj.
Jeni me te vertete te mrekullueshem !
Me respect

Esmeralda Lluka.
Gemenos, France
13 Mars 2017

Cdo gje shkoi shkelqyeshem!
Jeni fantastik!

Ina Spaho
Cambridge, Usa
13 Mars 2017

Jeni te mrekullueshem! Shume flm per korrektesine dhe sherbimin e vecante qe ofroni!

Elsa Gjashta
Wheaton, Usa
13 mars 2017

Pershendetje,
Faleminderit per kryerjen e porosise. Si gjithmone, kurr nuk na zhgenjeni por mundoheni me sa mundesi qe keni ti beni njerezit te lumtur.
Ju faleminderit.

Ylli Malasi
Westlake, Usa
10 Mars 2017

Shume faleminderit per gjithcka. Kam ngelur shume e kenaqur.

Esida Abazaj
Tirane,Shqiperi
10 Mars 2017

Ju falenderoj nga zemra! Jeni me te miret!

Asiela Metko
Canton, USA
10 Mars 2017

Shume faleminderit , bisnesi tju vej mbare , sherbim I perkryer

Salo Mulla
Usa
9 Mars 2017

Shum faleminderit nga zemra jam Shum e kenaqur me sherbimin tuaj .definitivisht do porosis perseri
Mirenjohje

Joana Zenunllare
London, UK
9 Mars 2017

Pershendetje..
Faleminderit dhurata.com ..jeni me te miret..
Edhe kete vit e kryet porosine me korrektese e pėrkushtim..
Sa me shume suksese ju uroj..
Gjithe te mirat..

Rezi Gurakuqi
Willowdale, Canada
8 Mars 2017

Faleminderit dhe suksese ne punen tuaj

Lindita Aga
Toronto, Canada
8 Mars 2017

Falenderoj shume shume shume qe gjetet mundesin e ja derguat sot lulen mamit.
Se esht lumturuar pa mase, ju falenderoj nga zemra.

Laerta Dhrami
Dubai
8 Mars 2017

Jeni super!
Faleminderit shume!

Erjona Mane
Abington, Usa
8 Mars 2017

Shume Faleminderit!
Jam shume e kenaqur nga sherbimi juaj! Ishte Hera e pare qe bera porosi te ju sepse nuk e dija per kompanine tuaj, por do jeni zgjedhja qe do bej per cdo dergim dhurate, meqenese jetojme larg shqiperise!
Gjithe Te mirat Dhe Gezuar 8 marsin nese keni Zonja Te punsuara!

Erblina Cani
Barrington, USA
8 Mars 2017

Jeni shume korrekte si gjithmone, ju falenderoj shume!
Gjithe te mirat,

Alesia Lozi
Northumberland, Usa
8 Mars 2017

Shume faleminderit! Ja u kam 5 yje ne Facebook sju vleresoj dot me lart

Dritan Muca
Sarasota, Usa
8 Mars 2017

Shum shum flm qe ma mbaruat porosine sot! Jemi me te miret

Olisa Cini
Wethersfield, Usa
8 Mars 2017

You faleminderit pafund!
More than happy for your great service and for making my mom happy!
All the best and many thanks again! Will definitely use your company in the near future.
Best Regards,

Atila Leka
Chicago, USa
8 Mars 2017

Jeni te papare
Vjerra i mori lulet dhe i pelqyen shume.
Jeni shume shume te mire dhe korrekt me porosine.
lulet ishin shume te bukura....
Jeni kompani shume serioze,
do ju perdor serish ne evente te tjera.
Gjithe te mirat,

Roana Kociaj
Troy, Usa
8 Mars 2017

Shume e kenaqur si gjithmone me sherbimin tuaj. Ju falenderoj qe na mundesoni ti bejme me te vecanta per nenat tona festa te tilla!
Respekte,

Olimbi Telford
Middletown, USa
8 Mars 2017

Shume faleminderit per sherbimin dhe korrektesen.
Ju uroj sukses te metejshem ne bisnesin tuaj!

Arta Tafaj
Toronto,Canada
6 Mars 2017

Faleminderit per gjithēka:)
Gėzuar 8 Marsin gjithe nenave, bashkeshorteve e vajzave te ekipit Dhurata.com
Me respekt,

Laura Hoxha
Montréal, Canada
6 Mars 2017

Jeni si gjithmone te mrekullueshem ,te perpikte dhe super fantastik.
Ju falenderoj nga zemra

Brisilda Nikolla
Italy
6 Mars 2017

Shume faleminderit, si gjithmone sherbimi juaj eshte fantastik

Anila Molla
USA
4 Mars 2017

Dhurata.com jeni me te miret!!! Nuk me keni zhgenjyer asnje here! Faleminderit shume!
Best Regards,

Kamela Jani
Brooklyn, USA
1 Mars 2017

Ju faleminderit shume per sherbimin qe nga shoqrimi dhe ne lokal
Personat ishin shume te kenaqur dhe njehere shume faleminderit ne cdo porosuri te bere tek ju kam ngelur shume e kenaqur.
Ju falenderoj dhe do degjohemi ne nje sherbim yte afert.
Me respekt

Blerta Borici
RIDGEWOOD, USA
28 Shkurt 2017

Porosia u krye me sukses shume faleminderit jeni me te miret

Albulena Selmani
Domdidier, Switzerland
27 Shkurt 2017

Pershendetje Dhurata,
You guys are too good!.
Buqeta shum e bukur me lule shume-ngjyreshe & t fresketa.
Si episode flimi ishte kenaqesia & reagimi.
Shum faleminderit per Super sherbimin.
Juaji,

Altin Ceka
US
27 Shkurt 2017

Faleminderit per korrektesine tuaj.

Marsida Nurka
Montréal, Canada
24 Shkurt 2017

Ju falenderoj shume per korektesine e sherbimit dhe per mundimin tuaj.
Me respekt,

Bebeka Muraj
Worcester, USA
21 Shkurt 2017

Pershendetje
Ju falenderoj nga zemra per dorezimin e dhurates ne menyre te shkelqyer, ishte me te vertete nje gezim e surprize per babin .
E peshendes dhe e falenderoj personin qe ka cuar dhuraten , do te deshiroja shume te isha une ne vend te atij ..., edhe nje here faleminderit te gjitheve
Me respekt

Rudina Gjoka
Lynn, Ma
20 Shkurt 2017

Faleminderit jeni te mrekullueshem.
Thanks

SYMIR GORANI
TROY, USA
17 Shkurt 2017

Hello.I want to compliment.
Thank you very much for the wonderful delivery service.
We appreciate the hard work
Thank you again and we look forward.

Archie Xhepa
Jacksonville.USa
15 Shkurt 2017

Flm shumm per sherbimin...jeni shum korrekt...dhe shum te mire....do kemi kontakt perseri

Arber Mehmeti
US
14 Shkurt 2017

Une Jo vetem qe nuk kam kurrefare verejtje per ju por gjej momentin t ju falenderoj pa mase per korrektesine dhe keni feedbackun Tim me pozitiv per ju
Do ua rekomandoj te tereve miqve te mi te shumte sherbimin tuaj.edhe nje here flm

Agron Domi
Durres, Shqiperi
14 Shkurt 2017

Nuk di Se si tju falenderoj jeni fantastik fal jush un dhe personi zemera time nuk e ndjem mungesen e dashuris dhe pse jemi larg nga njeri tjetri me te vertet.
Ju beni nje pun te shkelqyer
Ju uroj nga zemra suksese dhe nje biznes super te sukseshem ne ardhme jeni super vazhdoni kshu shum faleminderit

Zenel Hysa
London, UK
14 Shkurt 2017

Pershendetje!
Ju faleminderit shume per te gjitha,ēdo gje u be ashtu siē deshiroja dhe jeni shume profesionista.

Angelos Agiaslari
GB
14 Shkurt 2017

Thank you so much all is good and perfect;)

Husam Khraisat
Saudi, Saudi Arabia
14 Shkurt 2017

Shume faleminderit! Jeni te mbrekullueshem!

Entela Muca
Sarasota,USA
14 Shkurt 2017

Ju falenderoj shum per sherbinim, keni bere nje pun te shkelqyer
Faleminderit.

Alfons Marra
Saint Petersburg, USA
14 Shkurt 2017

I just wanna sey Thank You very much
May God bless YOU

Alisa Sarhatyan
Yerevan
14 Shkurt 2017

Faleminderit shum per servicin e juaj

Jurgena Grunasi
Bronx, USA
13 Shkurt 2017

Shum faleminderit
E kryet porosine me mire sec e prisja
Ju urroj me shpirt suksese te metejshme ne punen tuaj
Me Respekt

XHORXHINA PILINCI
Jacksonville, USA
12 Shkurt 2017

Great
You guys are the best
Faleminderit

GJERGJI KACORI
TORONTO,Canada
11 Shkurt 2017

Shume faleminderit. Jeni te mrekullueshem

Aurela Laloshi
Mississauga, Canada
10 Shkurt 2017

JENI TE MREKULLUESHEM JU FALENDEROJ NGA ZEMRA.

Brisilda Nikolla
Italy
10 Shkurt 2017

Shume faleminderit Dorina
Te perpikte si gjithmone

Gladiola Musabelliu
Canada
10 Shkurt 2017

Shume faleminderit
Ishte shume e kenaqur
Vertet nje surprize e bukur

Anjeza Memlika
Tirane,Shqiperi
10 Shkurt 2017

Shum shum faleminderit
Mami ishte prek dhe gezuar shum
Cdo gje perfekte!

Adela Taulla
Washington, USA
9 Shkurt 2017

Pershendetje dhe faleminderit per korrektesine e sherbimit
Me respekt

Sonila Mattson
Naples, Florida
8 Shkurt 2017

Pershendetje
Faleminderit per sherbimin ishte nje tufe shum e bukur

Yoli Metohu
Troy, USA
7 Shkurt 2017

Pershendetje
Ju falenderojme nga zemra per porosine qe e keni kryer ne menyren me te mire
Ju urojme gjithe te mirat , paqi sukses pa fund ne kete biznes fisnik
Me respekt
Klienti juaj

Brunilda Mucaj
CA
4 Shkurt 2017

Hello
Thank you!
She got verry happy and thanks for the picture
Regards

Henrik Rasanen
Stockholm, Sweden
3 Shkurt 2017

Shum faleminderit per korektesine tuaj jeni me te miret

ERLINDA MEDOLLI
Mississauga,Canada
2 Shkurt 2017

Shume faleminderit, jeni shume te sakte si gjithmone!

Sokol Dema
Düsseldorf,Germany
2 Shkurt 2017

Ju falenderoj shume per korrektesen
Gjithe te mirat

Besmira Miti
Canton, USA
27 Janar 2017

Shume faleminderit per sherbimin korrekt.
Eshte kenaqesi te dime qe eshte ky sherbim dhe do tju perdorim perseri

David Harvey
GB
25 Janar 2017

Very satisfied with my order. Better than I could have DREAMED.GREAT JOB
Also gave my 5* on your FB page.
Thanks again.

Denada Aga
US
20 Janar 2017

Faleminderit per sherbimin.
Gjithe te mirat e pune te mbare

Torad Qyteza
AL
18 Janar 2017

Faleminderit shume do t'ua rekomandoj Te gjithe miqve.
Faleminderit

Arberesha Mehillaj
Tirane, Shqiperi
18 Janar 2017

Ju Faleminderit per korrektesine qe shfaqni cdo here.
Faleminderit qe na ofroni mundesine per te qene prane njerezve te dashur ne dite te vecanta.

Enriketa Stublla
Ridgewood, USA
16 Janar 2017

Thank you, lovely photo, flowers look beautiful.

Gael Harrison
US
14 Janar 2017

Shune faleminderit per porosine.
Ishim me te vertete shume perfekt me kohen dhe me mundimin per ta gjetur,pasi ju kekroj ndiese per banken pasi ime moter punoka tek NBG Bang.
Faleminderit
Degjohemi per porosine tjeter

Edlira Hysa
Bronx, USA
13 Janar 2017

Faleminderit per sherbimin dhe produktin shume cilesor.

Eni Bejko
Rotterdam, The Netherlands
13 Janar 2017

Faleminderit. Sherbim fantastik
Gjithe te mirat

Ada Kalaja
Basildon, UK
11 Janar 2017

Faleminderit shume per punen qe keni bere.
Ju uroj nje dite mbare.

Bledin Mollaj
Senigallia,Italy
11 Janar 2017

Shume faleminderit Dorina. Jeni gjithmone te perpikte e shume eficente

Gladiola Musabelliu
Canada
10 Janar 2017

Faleminderit. Great service.

Vilma Demneri
USA
5 Janar 2017

Ju faleminderit
Sherbimin tuaj do e perdor perseri ne te ardhmen , god bless.

Sofika Vuka
Philadelphia, USA
4 Janar 2017

Pershendetje,
Ju pergezoj per korrektesine dhe ju falenderoj qe me ndihmuat te bej dike te lumtur!
Faleminderit,

Fiona Runa
Salem, USA
3 Janar 2017
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★