USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Restorant Piceri ERA ne Tirane

Era Restorant, Piceri.
Me dhjetera lloje picash dhe nje menu e shumellojshme. Ne do tja dergojme te dashurve tuaj ne dere.

Ne do ta lajmerojme marresin ne diten dhe oren e caktuar nga ju, dhe do ta bejme dergesen ne diten dhe oren e kerkuar nga marresi.

Pica Margarita

Pica Margarita

Pice me domate, ullinj me feta, djathe Gouda mocarela.

Cmimi origjinal: 430 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica Vegjetariane

Pica Vegjetariane

Pice me domate, speca, kerpudha, patllexhane, kungulleshka, Gouda mocarela.

Cmimi origjinal: 520 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica MamaMia

Pica MamaMia

Pice me 4 lloje djathi.

Cmimi origjinal: 580 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica Delikata

Pica Delikata

Pice me fileto pule, kerpudha, rikota, mocarela.

Cmimi origjinal: 550 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica Ton

Pica Ton

Pice me peshk ton, Gouda mocarela.

Cmimi origjinal: 640 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica 4 Stinet

Pica 4 Stinet

Pice me proshute, pancete, kerpudha, domate, sardele, Gouda mocarele.

Cmimi origjinal: 590 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica Kapolavoro

Pica Kapolavoro

Pice me pancete, kerpudha, rikota, krem qumeshti, Gouda mocarela.

Cmimi origjinal: 580 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica Diavolo

Pica Diavolo

Pice me sallam Napoli, llukanik, suxhuk, speca, domate, speca djeges, Gouda.

Cmimi origjinal: 630 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica Eleganca

Pica Eleganca

Pice me proshute crudo, rukola, domate te vogla, mocarela, parmexhana.

Cmimi origjinal: 730 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Pica Era Speciale

Pica Era Speciale

Pice me proshute, pancete, salcice, kerpudha, gouda, mocarela, emental.

Cmimi origjinal: 680 Leke
Permasa: diameter 30 cm

Rizoto me Perime

Rizoto me Perime

Rizoto me perime, brokoli, bizele, karrote, miser,majdanoz.

Cmimi origjinal: 450 Leke

Spageti Bolonjez

Spageti Bolonjez

Spageti me mish te grire,salce domate,qep,karrota.

Cmimi origjinal: 450 Leke

Spageti Karbonara

Spageti Karbonara

Proshute e njome,pancete,veze,salce karbonara.

Cmimi origjinal: 480 Leke

Berxolle Vici Zgare (360g)

Berxolle Vici Zgare (360g)

Berxolle vii,e pergatitur me mjeshteri ne zgare.

Cmimi origjinal: 880 Leke

Biftek Vici Zgare (230g)

Biftek Vici Zgare (230g)

Biftek vici, e pergatitur me mjeshteri ne zgare.

Cmimi origjinal: 1,000 Leke

Gjoks pule ne zgare

Gjoks pule ne zgare

Fileto pule,e pergatitur me mjeshteri ne zgare.

Cmimi origjinal: 600 Leke

Fergese tigani (tave dheu)

Fergese tigani (tave dheu)

Fergese tiranase me speca t pjekur, zemra domate, gjiz, djath, hudhra, majdanoz (tave dheu).

Cmimi origjinal: 420 Leke

Sallate Greke

Sallate Greke

Sallate me domate, kastravec, speca, qep e kuqe, ullinj, djath i bardh dele, rigon.

Cmimi origjinal: 440 Leke

Sallate Cezar

Sallate Cezar

Sallate jeshile, miser, ajzberg, kruton, pancet, fileto pule, salce cezar.

Cmimi origjinal: 470 Leke

Patate te Skuqura

Patate te Skuqura

Patate te skuqura.

Cmimi origjinal: 330 Leke

Panakota

Panakota

Cmimi origjinal: 360 Leke

Sultiash me fruta te thata dhe kanelle

Sultiash me fruta te thata dhe kanelle

Cmimi origjinal: 310 Leke

Pije freskuese

Pije freskuese

Coca-Cola, Fanta, Sprite, Pepsi, lengje Frutash te fresketa te ndryshme, Oran Soda, Caj i Ftohte.

Cmimi origjinal: 150 Leke

Birre Heineken

Birre Heineken

Cmimi origjinal: 230 Leke

Birre Amstel

Birre Amstel

Cmimi origjinal: 230 Leke

Birre Korca

Birre Korca

Cmimi origjinal: 200 Leke