Germaine de Capuccini kozmetike si dhurate per cdo rast

Dergesa me e pare: 31 mars 2020 (E marte)

Cmimet jane ekzaktesisht sa te dyqanit ne vend.
Me tutje ne shtojme pagesen per:
1- sherbimin online
2- sherbimin ne vend
 
Germaine de Capuccini eshte numuri 1 ne bote ne kozmetiken biovegjetale.
Prodhimet e saj gjenden ne mbi 20 mije SPA dhe sallone bukurie ne 84 vende te botes.
Aktiviteti kerkimor dhe inovues kryhet ne laboratoret qendrore te kompanise ne Alcoy, ne jug te Spanjes, ku punon nje group shkencetaresh misioni i te cileve eshte ti sigurojne klienteve zgjidhje te sigurta per te zgjidhur problemet e kujdesit te lekures.Dhurate e cmuar per te gjitha llojet e lekurave dhe per te gjitha menyrat e te jetuarit.

Artikujt qe ju do te zgjidhni ne do tjua cojme te dashurve tuaj ne dere.

Krem per mosha mbi 60 vjec

Krem per mosha mbi 60 vjec

Nje krem Ekstra-Ushqyes, me veprim te shumefishte per lekurat me me shume nevoje qe paraqesin lekure te thate, pamundesi mbrojtjeje dhe rigjenerimi, rrudha, njolla te zeza dhe mungese ngjyre.

Cmimi origjinal
8,000 Leke
Sasia
            
Krem per mosha mbi 60 vjec
Krem per mosha mbi 60 vjec
Cmimi origjinal
8,000 Leke

Seti i dhurates perfekte

Seti i dhurates perfekte

Serum – Vektor Lift
Kremi supreme - Supreme definition cream
Krem qafe dhe dekolteje - Neck and Décolletage Tautening and Firming Cream.

Cmimi origjinal
17,000 Leke
Sasia
            
Seti i dhurates perfekte
Seti i dhurates perfekte
Cmimi origjinal
17,000 Leke

Ritual i plote kundra rrudhave ne nje Cante Tualetesh

Ritual i plote kundra rrudhave ne nje Cante Tualetesh

Serum - Timexpert Rides Refinition Booster
Krem - Timexpert Correction Cream Lines/Wrinkles Reach Texture
Skub - Excel Therapy O2 365 Soft Scrub.

Cmimi origjinal
7,500 Leke
Sasia
            

Cante me produkte kozmetike per mosha te reja

Cante me produkte kozmetike per mosha te reja

Pastrim I thelle dhe asistence kunder akneve, set i plote pese ne nje.

Pastrues – shkume pastruese.
Rinovim – essence rinovuese.
Balancues pa yndyre – serum perfektsionues.
Zgjidhje e lokalizuar kunder imperfeksionit – Roll on spot SOS.
Pulla te padukshme locale - Invisible Spot Patch.

Cmimi origjinal
6,500 Leke
Sasia
            

Set per meshkuj

Set per meshkuj

Dhurate e kendshme per cdo mashkull.
Rituali i kujdesit te perditshem te cdo mashkulli, scrub pastrues i fytyres, gel pastrues dhe parfum i vecante ne nje cante ku mund te mbahen te gjitha tualetet ne cdo udhetim.
Noir – parfumi I ri per meshkuj.
Cool scrub – scrub pastrues I fytyres.
Aqua clean formula – xhel pastrues qe nuk le shkelqim.

Cmimi origjinal
9,000 Leke
Sasia
            
Set per meshkuj
Set per meshkuj
Cmimi origjinal
9,000 Leke

Kremi Premier

Kremi Premier

Kremi Premier eshte kremi me i vleresuar dhe luksoz antiage i Germaine de Capuccinit.
Ai bazohet ne nje perberes te ri qe quhet Roja e Jetegjatesise, I cili I mundeson qelizave te jetojne me gjate dhe te parandalojne plakjen.
Duke kombinuar kete teknologji me nje prekje te mrekullueshme dhe arome te fresket me baze jasemini, zambaku, trendafili, amber dhe Ylang-Ylang.

Cmimi origjinal
32,500 Leke
Sasia
            
Kremi Premier
Kremi Premier
Cmimi origjinal
32,500 Leke

Seti Germaine de Capuccini Pure Expert Oily Skin

Seti Germaine de Capuccini Pure Expert Oily Skin

Dizenjuar specifikisht per lekurat e yndyrshme.
Pastron lekuren, redukton poret e hapura e aknet, si dhe heq shkelqimin e tepert ne lekure.
Permban: shkume pastruese (30ml), essence trajtuese per lekurat e yndyrshme (50ml) dhe gel hidratues mat pa yndyre (50ml).

Cmimi origjinal
6,500 Leke
Sasia
            

Freski dhe shkelqim per cdo moshe

Freski dhe shkelqim per cdo moshe

Set i plote trajtues, ushqyes, hidratues dhe mbrojtes per lekuren e cdo moshe.
Permban qumesht, tonik, krem hidratues, make up me mbrojtes SPF dhe lipstik.Cmimi origjinal
15,000 Leke

Sasia
            
Freski dhe shkelqim per cdo moshe
Freski dhe shkelqim per cdo moshe
Cmimi origjinal
15,000 Leke

Rituali i bukurise

Rituali i bukurise

Nje linje komplete per ushqimin dhe trajtimin e lekures.
Permban nje ritual te plote te trajtimit te fytyres me qumesht, tonik, scrub, krem, krem oksigjenues, make up dhe mbrojtes te buzeve nga i ftohti.

Cmimi origjinal
15,000 Leke
Sasia
            
Rituali i bukurise
Rituali i bukurise
Cmimi origjinal
15,000 Leke

Lekure e bute dhe vezulluese

Lekure e bute dhe vezulluese

Nje dhurate e persosur per ta bere cdo femer te ndjehet e fresket dhe rinore me setin e plote LIFT (IN) te Germaine de Capuccini.

Merr Glow finnish powder falas.

Cmimi origjinal
20,000 Leke
Sasia
            
Lekure e bute dhe vezulluese
Lekure e bute dhe vezulluese
Cmimi origjinal
20,000 Leke

Tullumbaca me numra

Tullumbaca me numra

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
3,200 Leke
Sasia
            
Tullumbaca me numra
Tullumbaca me numra
Cmimi origjinal
3,200 Leke

Vere Morellino Di Scansano

Vere Morellino Di Scansano

Varieteti i rrushit: 85% Sangiovese 15% Cabernet.
Rajoni i prodhimit: Toscana
Temperatura e servirjes: 15-18°C.
Ngjyre e kuqe e erret.
Arome frutash ku ndjehet me teper aroma e kumbulles.

Cmimi origjinal
1,600 Leke
Sasia
            
Vere Morellino Di Scansano
Vere Morellino Di Scansano
Cmimi origjinal
1,600 Leke

Vere Rosso dei Notri

Vere Rosso dei Notri

Varieteti i rrushit: Cabernet Sauvignon, Merlot, Sangiovese, Syrah.
Rajoni i prodhimit: Toscana.
Temperatura e servirjes: 15-18°C.

Cmimi origjinal
2,400 Leke
Sasia
            
Vere Rosso dei Notri
Vere Rosso dei Notri
Cmimi origjinal
2,400 Leke

Tullumbac me pika

Tullumbac me pika

Tullumbac me pika te bardha, i fryre me helium.

Cmimi origjinal
180 Leke
Sasia
            
Tullumbac me pika
Tullumbac me pika
Cmimi origjinal
180 Leke

6 tullumbaca me pika

6 tullumbaca me pika

Tullumbaca te ndryshem me pika te bardhe, te fryra me helium.

Cmimi origjinal
1,080 Leke
Sasia
            
6 tullumbaca me pika
6 tullumbaca me pika
Cmimi origjinal
1,080 Leke

Tullumbaca Gold

Tullumbaca Gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
3,200 Leke
Sasia
            
Tullumbaca Gold
Tullumbaca Gold
Cmimi origjinal
3,200 Leke

10 Tullumbaca te kromuar

10 Tullumbaca te kromuar

Trendi i fundit i tullumbacave, kane efektin pasqyre dhe terheqin gjithe vemendjen e duhur.
Dhurate impresionuese per kedo qe e merr.

Cmimi origjinal
2,000 Leke
Sasia
            
10 Tullumbaca te kromuar
10 Tullumbaca te kromuar
Cmimi origjinal
2,000 Leke

Dominim Roze

Dominim Roze

10 tullumbaca roze, 2 tullumbaca flete zemer dhe 2 tullumbaca flete yll.
Super buqete tullumbacash.

Cmimi origjinal
2,640 Leke
Sasia
            
Dominim Roze
Dominim Roze
Cmimi origjinal
2,640 Leke

7 Zemra te kuqe

7 Zemra te kuqe

7 mrekulli ka bota.
7 ngjyra ka ylberi.
7 tullumbaca ka dhe kjo tufe.

Cmimi origjinal
2,520 Leke
Sasia
            
7 Zemra te kuqe
7 Zemra te kuqe
Cmimi origjinal
2,520 Leke

6 tullumbace zemer

6 tullumbace zemer

Suprizo njeriun e zemres me kete tufe tullumbacesh.
Sygjerohet per te dashuruarit.

Cmimi origjinal
2,160 Leke
Sasia
            
6 tullumbace zemer
6 tullumbace zemer
Cmimi origjinal
2,160 Leke